Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Від продавчині на базарі до голосу поколінь": польське видання присвятило alyona alyona статтю

Імените польське видання назвало українську реперку "ковтком свіжого повітря".

Про українську реперку alyona alyona, яка зняла емоційний кліп з Джамалою, написало польське видання Noizz, йдеться у "Сніданку з 1+1".

Нашій артистці присвятили велику статтю під назвою "Від продавчині на базарі до голосу поколінь". Українку вони називають ковтком свіжого повітря та феноменом. І шкодують, що артистів такого рівня і досі немає в Польщі.

"Вона була вихователем у дитячому садку, народилася в українському селі та була сповнена комплексів. А сьогодні вона міжнародна зірка хіп-хопу та зразок для наслідування для багатьох дівчат і не тільки", - йдеться у матеріалі про alyona alyona.

Відео Феномен української музики  – польське видання Noizz написало статтю про реперку Alyona Alyona

З продавчині на базарі до голосу поколінь! Так називається велика стаття у польському виданні Noizz про українську реперку Alyona Alyona. Нашу зірку вони називають ковтком свіжого повітря та феноменом. І шкодують, що артистів такого рівня і досі немає в Польщі.      

Феномен української музики  – польське видання Noizz написало статтю про реперку Alyona Alyona

У публікації також згадують, що зіркова кар’єра реперки розпочалася із саморобного кліпу на пісню "Рибки", який вона виклала на YouTube восени 2018-го. Пісня стала вірусною, а відео зібрало понад два мільйони переглядів. Тепер українську зірку порівнюють із найкращими реперами, та визнають - аналогів такого виконавця як alyona alyona немає ніде у світі. Адже вона щиро розповіла, що перемогла власні комплекси, і цим завоювала прихильність підлітків.

alyona alyona, яка вже підкорила польську сцену, автори статті прогнозують велике європейське майбутнє. Та шкодують, що подібна зірка не спалахнула в їхній країні.

Мовляв, через сексизм і гомофобію, які досі панують у польському суспільстві, їм ще довго доведеться чекати на власну alyona alyona.

Нагадаємо, що у Білорусі нашу alyona alyona теж дуже сильно поважають. Там навіть хіт реперки "Голови" переспівали білоруською.

Залиште свій коментар

Вибір редакції