Відчула руку під спідницею та удари у вагіну: Алісса Мілано розповіла страшні подробиці зґвалтування

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Зірка серіалу "Усі жінки - відьми" пережила зґвалтування у натовпі у віці 19 років.

Американська акторка, зірка серіалу "Усі жінки - відьми" Алісса Мілано, яка нещодавно розповіла, що стала жертвою домагань у підлітковому віці, наразі поділилася подробицями свого зґвалтування.

Демонструючи підтримку Крістіні Блейзі Форд, яка звинуватила в домаганнях кандидата на включення до складу Верховного суду США Бретта Кавано, Мілано поділилася емоційним відео в Twitter. У ролику вона детально  розповіла про сексуальне домагання, яке трапилось з нею у натовпі під час концерту, повідомляє видання People.

45-річна акторка виклала свою історію через так званий людський мікрофон - коли група людей, речення за реченням, хором повторює за оповідачем. 

"Мене звуть Алісса. Коли мені було 19 років, я була на концерті дуже відомої поп-зірки, яка сказала натовпу підійти ближче. Там почалася тиснява. Люди втискалися один в одного. Я не могла дихати, я думала, що помру", - почала розповідати Мілано.

Потім емоційна акторка продовжила детально описувати сексуальне насильство, яке відбулося під час концерту.

"Я відчула чиюсь руку ззаду у мене під спідницею і повторювані удари в вагіну. Я не могла обернутися. Я подивилася на сцену, подивилася на охоронців, я сказала "будь ласка, допоможіть мені", але вони не могли. Вони тільки похитали головами ", - згадала зірка.

Далі Алісса повідомила, що їй вдалося вирватися і вилізти на сцену, щоб втекти від "хижака".

"Я обернулася, і я не знала, хто це був. Я дивилася на море людей і не могла знайти його. І я не могла повідомити про це, тому що не знала, про кого повідомляти і я не сказала нікому", - зауважила Мілано.

Цікаво, що акторка не єдина зірка яка приєдналася до протестів проти обрання Кавано. Під час проведення акції у Вашингтоні були заарештовані супермодель Емілі Ратаковскі та акторка Емі Шумер.

Залиште свій коментар

Вибір редакції