Віддав свою нирку: Тіна Тернер розповіла, як чоловік врятував їй життя

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співачка два роки тому таємно перенесла складну операцію.

Американська легендарна співачка Тіна Тернер, яка нещодавно попрощалася з сином, 2017 року таємно від шанувальників перенесла операцію з пересадки нирки.

Про це вона розповіла в автобіографії My Love Story, яка вийде у світ 16 жовтня, повідомляє журнал People.

За словами співачки, 2016 року їй діагностували рак кишківника.

Через неприємні побічні ефекти Тернер була змушена відмовитися від традиційних методів лікування на користь гомеопатичних засобів. В результаті її стан погіршився, і у співачки розвинулася ниркова недостатність.

Тіна Тернер
Getty Images
Тіна Тернер з чоловіком

Тоді її чоловік німецький музичний продюсер Ервін Бах вирішив, що сам пожертвує нирку коханій.

Тернер підкреслює, що вчинок чоловіка її шокував. Вона не просила чоловіка про таке великодушне рішення і навіть не сподівалася, що він його прийме.

"Я ставлю собі запитання, чи подумає хтось, що донорство Ервіна було якимось чином діловим. З огляду на те, як довго ми були разом, неймовірно, що все ще існують люди, які вірять, що Ервін одружився зі мною через мої гроші і славу. Що ще молодому чоловікові потрібно від жінки старшого віку? Ервін завжди ігнорував такі чутки", - розповіла Тернер.

ВідеоСпівачка Тіна Тернер зізналася, що її чоловік два роки тому віддав їй нирку

У рок-зірки відмовила нирка, і її чоловік - продюсер Ервін Бах - вирішив стати її донором. "Він просто вразив мене своїм неймовірним учинком", - розчулилася 78-річна Тіна, зізнаючись чоловіку в коханні. 

Співачка Тіна Тернер зізналася, що її чоловік два роки тому віддав їй нирку

Операція була проведена в квітні 2017 року і виявилася досить успішною. Однак співачка все ще продовжує боротися з ускладненнями, оскільки її тіло "відкидає новий орган".

Зазначимо Тіна Тернер і Ервін Бах одружилися 2013 року через 26 років від початку їхніх стосунків.

нагадаємо, 2017 році стало відомо, що американській актрисі і співачці Селені Гомес провели операцію з пересадки нирки, донором якої стала її подруга

Залиште свій коментар

Вибір редакції