Відгуляв весілля в селі та влаштував сина навчатися в Європі: таємниці особистого життя Олега Винника. Ексклюзив ТСН

Замість рідної Черкащини артист воліє жити в далекій Німеччині.

Поп-ідол вітчизняної естради Олег Винник зазвичай віджартовується від запитань про особисте життя і жодного разу не прохопився про своїх коханих жінок. Однак таємниці артиста відкрили його земляки, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Особлива увага до бек-вокалістки феномена української естради, її сценічне ім’я Таюне. Білявка завжди поряд із Винником на концертах і в студіях звукозапису, але постійно перебуває в тіні його слави. Але поза сценою односельці знають її, як дружину Олега – Таїсію Сватко. "Як неодружений, якщо вони сюди разом приїжджають! І картоплю вибирали, отут вони гуляли і до всіх віталися", - кажуть селяни.

ВідеоЗемляки співака Олега Винника розповіли подробиці його особистого життя

Найбажаніший співак українських жінок, гонорари якого сягають до півсотні тисяч доларів за вечір. На всі запитання про особисте життя віджартовується і про своїх коханих жінок іще жодного разу не зізнався. ТСН спробувала дізнатись таємниці поп-артиста у його земляків.

Земляки співака Олега Винника розповіли подробиці його особистого життя

Жінка на рік молодша за Винника, їй 43. Одружилася пара ще на початку 1990-х, а весілля гуляли на два села: від нареченої гості їздили за 100 кілометрів на батьківщину Олега. За чутками, молоді познайомилися в училищі. Відтоді вони завжди разом, і селянам дуже імпонує відкритість, привітність і простота цієї пари. "Приїжджають, скупляються навіть у моєму кіоску – уявіть собі", - каже одна з мешканок села.

У хаті, де виріс співак, живе його мама Ганна Яківна. Батько помер, обоє все життя працювали на фермі. Жінка дуже гарно співала і саме від неї, кажуть односельці, передався синові талант. "Зараз не приїжджає, бо весь на концертах він", - твердить його сестра.

Фотогалерея Олег Винник носив українок на руках у новорічному "Вечірньому Кварталі" (16 фото)

Нещодавно співак зізнався, що пережив нещасливе кохання. ТСН з’ясувала, що він мав почуття до Ніни Печериці, з котрою сидів за одною партою. Про Винника-школяра згадують, що він навчався дуже погано, а коли його викликали до дошки – міг навіть утекти через вікно з класу. Однокласники кажуть, що Олег ховав почуття, а вже в творчості оспівав своє кохання під іменем "Ніно". Зараз ця Ніна працює продавчинею і від камери ховається за прилавком, бо, мовляв, продюсер Винника забороняє їй говорити, оскільки сам співак начебто соромиться минулого.

Попри всі Олегові таємниці, у селі зіркою пишаються, а дорослі й діти співають і про Ніно, і решту пісень Винника. У місцевому клубі бережуть першу гітару співака та мріють, аби його перша сцена знову почула та побачила свого зіркового вихованця. Тим часом сам артист більше орієнтується на Європу – кілька років тому подружжя Винників мешкало в Берліні, у Європі вчиться їхній син-підліток, який до бабусі на Черкащину не їздить уже роками. Але внука, як і батька, дуже чекають, бо навесні у найдорожчої жінки співака буде ювілей – мамі виповниться 80 років.

Кореспондент ТСН Валентина Мудрик

Залиште свій коментар