Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відлуння секс-скандалу: Поліція Беверлі-Гіллза взялася за розслідування справ Вайнштейна і Тобака

Жінки заявляли про домагання від режисера і продюсера.

Гучний секс-скандал у Голлівуді перейшов у правоохоронну площину, оскільки поліція впритул взялася за справи Вайнштейна і Тобака.

Департамент поліції Беверлі-Гіллза розглядає численні скарги проти кінопродюсера Гарві Вайнштейна та режисера Джеймса Тобака.

Видання TMZ  повідомляє, що копи отримали заяви та дали початок розслідуванню проти Вайнштейна. Про кількість звернень інформація не уточнюється, втім відомо, що саме в Беверлі-Гіллз розташований готель Peninsula Hotel. Декілька ймовірних жертв Вайнштейна зазначали, що саме там він їх домагався.

До слова, поліція Лондона розглядає 11 звернень про зґвалтування Вайнштейном жінок.

Джеймс Тобак
imdb.com
Джеймс Тобак

Стосовно Тобака, департамент поліції Беверлі-Гіллза зробив практично ідентичну заяву: "численні скарги" були отримані останнім часом, розслідування вже розпочаті.

Більше 30 жінок, включно із Рейчел МакАдамс, зізналися, що чоловік чілявся до них.

Жертви Вайнштейна інфографіка new

Нагадаємо, на хвилі секс-скандалу із Гарві Вайнштейном, новим фігурантом обговорень став Джеймс Тобак. Багато жінок стверджували, що Тобак підходив до них на вулиці і обіцяв їм, що вони гратимуть у кіно. Наступна зустріч закінчувалася домаганнями: Тобак мастурбував перед ними або займався драй-хампінгом ("сухим сексом" - коли люди займаються сексом, не знімаючи одягу).

ВідеоКвентін Тарантіно шкодує, що затуляв очі на поведінку продюсера Гарві Вайнштейна

31 жінка розповіла про домагання з боку Тобака під запис, дехто погодився розповісти про пережите лише на умовах анонімності.

Провадження проти Вайнштейна у Беверлі-Гіллз вже четверте, оскільки раніше правоохоронці Лос-Анджелеса, Нью-Йорка та Лондона розпочали свої розслідування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції