Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відмінниця та солістка військового ансамблю: що відомо про переможницю "Євробачення-2018"

Тріумфаторкою цьогорічного конкурсу стала Нетта Барзілай із Ізраїлю.

Екстравагантна переможниця міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2018" Нетта Барзілай з Ізраїлю підкорила Європу своїм виконанням композиції TOY (укр. - "Іграшка").

Харизматична Нетта своїм ефектним виступом та кумедним образом підкорила глядачів з 43 країн, які віддали за неї максимальну кількість голосів - 317. Натомість за результатами журі ізраїльтянка посідала лише третю сходинку.

Євробачення-2018
twitter.com

Сайт ТСН.ua дізнався, що відомо про переможницю "Євробачення-2018" Нетту Барзілай.

25-річна Нетта народилася в самому центрі Ізраїлю, в невеликому містечку Хід-ха-Шарон. Дівчинка дуже рано навчилася співати і росла музично обдарованою і активною дитиною.

Школу Нетта Барзілай закінчила з відзнакою і з першої спроби вступила до престижного музичного училища Рімон, де продовжила шліфувати вокальну майстерність на факультеті електронних інструментів.

Нетта Барзілай_2
Reuters

Після цього співачка потрапила в армію, де продовжила свою співочу кар'єру. Вона виступала в складі ансамблю військово-морського флоту ЦАХАЛ, а пізніше навіть виконувала соло в ньому.

Три роки Нетта Барзілай працювала резидентом музичного клубу Bar Giora і керувала щотижневими блюзовими вечорами.

Переможниця "Євробачення-2018" Нетта_4
Reuters

2016 року співачка пішла у "вільне плавання" і зібрала свій музичний колектив: ансамбль отримав назву "Експеримент". Група гастролювала містами Ізраїлю.

Головна "фішка" співачки - це не тільки її харизма і голос, а й "лупер" - електронний музичний інструмент, за допомогою якого можна записати будь-який звук і змінювати або програвати його, використовуючи різноманітні ефекти програми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції