Відмова від сексу, глузування та знайомство із коханим. Астаф'єва дала відверте інтерв'ю Анатолічу

Даша розповіла про своє життя у проекті "Зе Интервьер".

Зваблива співачка Даша Астаф'єва, котра є зіркою журналу Playboy, під час розмови із Анатолієм Анатолічем вразила відвертостями про своє життя.

Артистка взяла участь у проекті "Зе Интервьер". Під час інтерв'ю Даша поділилася не надто приємними спогадами із дитинства.

"Наді мною сміялися діти. Дражнили мене. Я навіть окремо їла в ідальні", – розповідає зірка. Також Астаф'єва вразила тим, що у школі її називали "коростою" через проблемну шкіру.

Втім селебріті не ображається на своїх однокласників, але вона вирішила: зі своїми дітьми хоче мати близькі стосунки.

Певний час, уже будучи знаменитою, Даша закрилася у собі та відмовилася від інтиму на декілька років. Причиною тому стало бажання зустріти свого чоловіка.

Ним виявився обранець співачки Артем Кім.

"Це було кохання з першого погляду", - підкреслює вона.

Пара може похизуватися справжньою кіношною зустріччю: вже перебуваючи у стосунках, Даша згадала цікавий факт.

П'ять років тому молоді люди вперше побачилися. Про це зірці нагадав Артем.

 "Перед вильотом в тижневий тур я забігла в "Пасаж купити" сумку, взуття. В одному з магазинів я зустрілася поглядом з чоловіком. Заходжу в інший магазин, а там знову він з дівчиною. Ми посміхаємося один одному, хоча я розумію, що це його дружина або дівчина. Я подзвонила своєму брату, щоб він допоміг донести мої пакети. Я так хотіла з ним познайомитися, але Артем тоді був не один. Потім, вже коли ми зустрічалися, виявилося, що це була його сестра. А я була зі своїм братом, якого Артем прийняв за мого хлопця", - пригадує Астаф'єва.

Наразі пара щаслива у стосунках і не приховує це від оточуючих. Зірку захоплює риболовля, котра є хоббі її обранця. Саме цим вона зайнялася із Толічем під час інтерв'ю.

Даша розповіла, що найбільшим її гонораром були 55 тисяч доларів, а також зізналася – водійське посвідчення вона купила.

Нині зірці не надто комфортно у складі NIKITA: вона більше не хоче оголюватися.

Співачка пригадала настирливого прихильника, котрий буквально переслідував її та подарував дорогу машину. Втім, Даша відмовилася.

Виконавиці пропонували також "особисті зустрічі" за 15 тисяч доларів, або бути утриманкою за 80 тисяч євро в місяць.

Нагадаємо, нині Даша Астаф'єва розпочала сольну кар'єру та заспівала про весілля. Зірка часто розповідає про свого коханого та хизується романтичними світлинами з ним.

Залиште свій коментар