Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відома манекенниця plus-size Тетяна Мацкевич розповіла про труднощі в модельній кар'єрі

Член журі проекту "Модель XL" дала поради, як полюбити власне тіло.

Уже незабаром, у жовтні на "1+1" відбудеться прем'єра реаліті "Модель XL", яке покликане не тільки розширити загальноприйняте уявлення про жіночу красу, а й допомогти багатьом дівчатам повірити в себе і полюбити своє тіло таким, яке воно є.

Визначати долю учасниць проекту поряд з ведучою Катериною Осадчою, дизайнером Андре Таном і суддею проекту "Танці з зірками" Владом Ямою буде plus-size модель з Латвії Тетяна Мацкевич.

Модель XL Мацкевич і судді_2
прес-служба каналу "1+1"
Тетяна Мацкевич

В інтерв'ю для журналу Cosmopolitan Тетяна розповіла про тонку межу між ожирінням і здоровою повнотою, складнощі модельного бізнесу plus-size, а також дала пораду, як полюбити своє тіло.

Модель розповіла, що члени журі проекту "Модель XL" допомагали учасницям стати кращими, направляючи їх.

Модель XL Мацкевич і судді_1
прес-служба каналу "1+1"
Члени журі Модель XL

"У нашому проекті зайвої ваги немає. Йдеться винятково про образ здорової дівчини в тілі. Під час знімань деяким учасницям члени журі могли порекомендувати попрацювати, наприклад, над талією або над овалом обличчя, що можна зробити за допомогою елементарних вправ, але в жодному разі не дорікали за зайву вагу. Важливо розуміти, що наш проект не підтримує ожиріння, ми за здорову, красиву повноту і прийняття себе!".

Тетяна стала першою моделлю plus-size у своїй країні, тому по собі знає, який непростий шлях доведеться пройти учасницям, щоб отримати свій "квиток" у модельний бізнес.

"Потрібно розуміти, що plus-size моделінг - дуже складна індустрія. Важливо психологічно бути готовою до того, що на тебе буде литися багато негативу, з яким ти повинна вміти впоратися", - зазначає модель.

Модель XL Мацкевич і судді_4
прес-служба каналу "1+1"
Члени журі Модель XL

Відома модель також розповіла, як тримає себе у формі, і дала пораду читачкам журналу, як полюбити своє тіло.

"Потрібно перетворювати дефекти в "ефекти"! Якщо тобі щось в собі не подобається, сприймай це як свою унікальну родзинку і пишайся нею. Якщо ти не полюбиш себе зараз, то і потім, коли будеш стрункою і тендітною, ніколи себе не приймеш - знайдеш мінуси у маленьких грудях чи надмірно худому тілі. Вір в себе - ти здатна на багато чого!".

Нагадаємо, переможниця проекту "Модель XL" стане першою українською моделлю плюс сайз, яка прикрасить обкладинку глянцевого журналу в нашій країні. Дівчина з пишними формами, яка виявиться кращою у проекті, стане обличчям колекції Андре Тана "A.Tan +" і героїнею номера журналу Cosmopolitan.

Прем'єра проекту "Модель XL" відбудеться вже в жовтні на "1+1". Повне інтерв'ю читайте в новому випуску журналу Cosmopolitan.

Залиште свій коментар

Вибір редакції