Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відома російська телеведуча Лазарєва: Якщо Надія Савченко помре, я тут жити не зможу

Доступ до звернення зірки закрили.

Російська акторка та телеведуча Тетяна Лазарєва зробила рішучу заяву, адресовану Путіну про Савченко.

"Президенту РФ Володимиру Путіну. Звертаюся до Вас напередодні Міжнародного жіночого дня як громадянка Росії і просто як жінка. На очах в усього світу в російській в'язниці, оголосивши сухе голодування, помирає відважна жінка Надія Савченко. Я прошу, закликаю до чогось людяного, християнського,  чоловічого, кінець-кінцем, у Вас", - так розпочала своє звернення Тетяна.

 

Знаете, что я думаю. Если Надежда Савченко умрет, то я уже тут жить тоже не смогу. В отличие от нее, у меня выбор пошл...

Опубликовано Татьяной Лазаревой 6 марта 2016 г.

До слова, наразі доступ до її статті на сайті – закрито. Однак акторка написала на власній сторінці у соцмережі не менш рішучі слова, якими підкріпила власну позицію.

"Знаєте, що я думаю. Якщо Надія Савченко помре, то я вже тут жити теж не зможу. На відміну від неї, у мене вибір простіший. Не хочу бути частиною такої країни і бути під владою такого. А вона – героїня", - стверджує Лазарєва.

Нагадаємо, підтримку українській бранці Савченко висловили багато діячів культури, зокрема – Анастасія Приходько та Вахтанг Кікабідзе.

Залиште свій коментар

Вибір редакції