Відома українська модель розповіла про шлях від Кропивницького до Нью-Йорка і роман з Ді Капріо

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Аліна Байкова побувала на батьківщині.

До України на батьківщину прилетіла Аліна Байкова, йдеться у сюжеті "ТСН".

Супермодель, яка бере участь у показах найвідоміших дизайнерів і знімається для обкладинок глянцю, починала офіціанткою у маленькому кафе. І ненавиділа високий зріст, за який її дражнили у школі.

Байкова розповіла про шлях від Кропивницького до Нью-Йорка і роман з Ді Капріо.

Супермодель з обкладинок світових журналів моди Аліна Байкова візит у рідний Кропивницький почала зі стадіону – американський футбол полюбила, коли переїхала до Нью-Йорка. На відміну від сучасних трибун, ці стіни за 15 років не змінились.

Байкова завітала і до своєї 23 школи, у якій навчалася. Школу модель згадує з тремтінням у голосі.

"Я спереду боялася сидіти. Я думала, що до школи ніколи не повернуся", - зізналася Байкова.

Її зріст і худорлявість – те, що стало перевагою на подіумі, в дитинстві вважалися вадою. 

"Нас двоє було – з мене глузували і з нього – тому що він був найнижчий, а я – найвища. І ми були друзі за нещастям", - пригадала Аліна.

Після школи вона пішла працювати офіціанткою до місцевого кафе. Там її і побачила Тетяна, яка керувала модельною агенцією і одночасно була власницею ательє.

"Ми їм шили форму. Я сиділа за столом, подивилася на цю дівчину і подумала: "Боже ти мій, які дані!". Але вона була як їжачок: "Ні, я не хочу до агентства", - поділилася Тетяна.

ВідеоСупермодель Аліна Байкова розповіла про шлях від Кропивницького до подіумів Нью-Йорка

Попелюшка у світі моди. До України прилетіла Аліна Байкова. Супермодель, яка бере участь у показах найвідоміших дизайнерів і знімається для обкладинок глянцю, починала офіціанткою у маленькому кафе. І ненавиділа високий зріст, за який її дражнили у школі. Про шлях від Кропивницького до Нью-Йорка і роман з Ді Капріо – дивіться у ТСН. 

Супермодель Аліна Байкова розповіла про шлях від Кропивницького до подіумів Нью-Йорка

Подруги вмовили, в агенції з неї не брали платні за навчання. Далі був Китай - і за кілька років пропозиції буквально посипалися з усіх світових будинків моди. Показ за показом, обкладинка за обкладинкою.

"Є в мені якась історія Попелюшки", - говорить Байкова.

Сьогодні Попелюшку фотографують у Києві для реклами шуб. Її американські роботодавці такого не знімають - на світових подіумах справжнє хутро - під забороною.

На її сторінці в Instagram світлини з вечірок, провокативні оголені кадри і навіть знімки на золотому унітазі - легко поєднуються з благодійністю в Африці.

Але найвідомішими стали фото, зроблені півроку тому на вулиці у Нью-Йорку.

Поруч із Байковою в улюблених сережках з хрестами - крокує Леонардо Ді Капріо. Світові таблоїди одразу ж оголосили про роман актора з українською моделлю.

"Я йому надіслала SMS, мовляв, от, дивись, нам вже все приписують. Але ми просто посміялися – у мене нічого не змінилося", - прокоментувала чутки Байкова.

Пояснювати Лео та іншим зірковим друзям, звідки вона, не доводиться.

"У нас всі знають Шевченка, у нас всі знають Кличка – Україну прославили ще до мене", - сказала модель.

Нагадаємо, що минулоріч Аліна Байкова прогулялася топлес у Парижі. Модель епатувала французів на Тижні моди.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції