Відомі російські пранкери розіграли Гоакіна Фенікса від імені Ґрети Тунберґ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Номінант на "Оскар" став жертвою розіграшу Вована та Лексуса.

Голілвудського актора Гоакіна Фенікса, який вже зовсім скоро побоореться за "Оскар-2020", безсовісно розіграли відомі російські пранкери Вован та Лексус.

Хлопці зателефонували зірці "Джокера", представившись відомою активісткою Ґретою Тунберґ, яку зіграла їхня знайома та її батьком Сванте, яким став Володимир Кузнєцов (Лексус).

Як видно з відео, яке опубліковано у YouTube,  розмова з актором почалася з того, що "Тунберг" запропонувала йому приєднатися до неіснуючої акції "Зірки врятують Землю", на що актор відповів, що готовий разом зі своєю нареченою Руні Марою надати їй необхідну допомогу.

Гоакін Фенікс та Руні Мара
Associated Press
Гоакін Фенікс та Руні Мара

"Я планую запустити нову кампанію "Зірки врятують Землю", це буде моя колаборація з відомими людьми ... Зараз недостатньо говорять про права тварин в сільському господарстві. Це питання для нас життєво важливе", - зауважила дівчина.

Потім псевдо-Ґрета сказала, що хотіла б знятися в продовженні "Джокера". На що актор пообіцяв поговорити з режисером, якщо сиквел вирішать знімати. "Грета" також попросила Фенікса розсміятися, як його герой Джокер, щоб їй потім заздрили всі друзі.

"Це непросто. Я вже й забув, як це робиться", - сказав актор, але після вмовлянь все ж розсміявся.

Наприкінці  "тато" Грети спробував повторити сміх Джокера, але вона помітила, що він поганий актор, після чого пролунали постріли. Після невеликої паузи Фенікс зрозумів, що його розіграли.

"О боже мій! Це ж пранк! Нас конкретно пранканули... Це було чудово. Хлопці, ви молодці", - подякував він пранкерам, зазначивши, що тепер, можливо, буде заїкатися.

Нагадаємо, восени 2018 року пранкерам Вовану та Лексусу заборонили в'їзд до України терміном на три роки. Столяров і Кузнєцов відомі своїми дзвінками з метою розіграшу високопоставленим особам від імені інших людей. Так, вони дзвонили президенту Туреччини Реджепу Ердогану від імені президента України Петра Порошенка. Також вони свого часу  розіграли теперішнього прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона.

Залиште свій коментар

Вибір редакції