Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомі українці долучились до читання "допоміжної" книги, щоб підтримати важкохворих людей

Відомі українці долучились до читання "допоміжної" книги, щоб підтримати важкохворих людей

В книзі зібрані історії з життя людей із різними діагнозами і поради лікарів та психологів.

У соціальних мережах українські зірки і лідери думок публікують відео, на яких читають уривки книги «Зовсім не страшної книги про життя, смерть і все, що поміж ними» – це перша в Україні книга для сімей важкохворих людей, де зібрані одразу і історії з життя, і поради лікарів та психологів.

Ініціативу започаткувала авторка та засновниця ГО «Горизонталі» Анастасія Леухіна. До неї долучились і вже зачитали уривки історій актриса Ірма Вітовська, телеведучі «1+1» Соломія Вітвіцька і Лідія Таран, громадська активістка та чемпіонка світу з карате Уляна Пчолкіна, співачка Ярина Квітка, медична експертка Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Катерина Булавінова, психологиня Наталя Підлісна, журналістка Галина Сергеєва, голова «100% Життя» Дмитро Шерембей

Для багатьох з них книга стала відгуком особистих історій. Соломія Вітвіцька читала уривок наступного дня після похорон рідного дядька.

А зірка благодійного спектаклю «Оскар і Рожева Пані» Ірма Вітовська багато років підтримує розвиток паліативної допомоги тим, кого вже неможливо вилікувати. Для читань Ірма обрала з книги історію про маленького Пашу – саме після його смерті активісти домоглися, щоб реанімації офіційно відкрилися для відвідувачів.

Частина прочитаних історій – власні. Наприклад, в книзі є розповіді чоловіка Катерини Булавінової, який помер від раку. Або історія Дмитра Шерембея, якому 20 років тому лікарі давали лише два місяці життя. За словами Дмитра, «”Зовсім не страшна книга” допоможе пережити погані новини і впоратись з болем як фізичним, так і душевним – пацієнтам та їхнім родинам».

Відео Лідія Таран долучилась до акції на підтримку важкохворих людей і їхніх рідних

Ведуча ТСН зачитала уривок із книги "Зовсім не страшна книги про життя, смерть і все, що поміж ними". Це перша в Україні книга для сімей важкохворих людей, де зібрані одразу і історії з життя, і поради лікарів та психологів.  

Лідія Таран долучилась до акції на підтримку важкохворих людей і їхніх рідних

«Часто, почувши погані новини про чиїсь здоров’я чи смерть, люди не знають, як себе поводити, і просто кажуть ”Тримайтеся!”. А ти відчуваєш у цьому дистанціювання і формальну ввічливість, бо триматися в таких ситуаціях майже нема за що», -  запевняє авторка Анастасія Леухіна і радить натомість розповісти про "допоміжну" книгу.

Завдяки внескам благодійників частину накладу надрукували спеціально для лікарень і хоспісів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції