Відомий актор Армі Гаммер потрапив у моторошний скандал: "Я на 100% канібал"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Відомий актор Армі Гаммер потрапив у моторошний скандал: "Я на 100% канібал"

Associated Press

У Мережу потрапила дивна переписка зірки з дівчиною.

Відомий голлівудський актор Армі Гаммер потрапив у неабиякий скандал.

34-річну зірку фільму "Назви мене своїм ім'ям" звинуватили в канібалізмі після того, як у Twitter з'явилися скриншоти з нібито його листування з жінкою.

Дівчина злила моторошні повідомлення актора, стверджуючи, що це не фейк, а реальний діалог з містером Гаммером, який заявляв, що він канібал.

Я на 100% канібал. Я хочу тебе з'їсти. Мені потрібно випити твою кров

йшлося в одному з повідомлень

Дівчина також заявила, що Армі просив називати себе татком, та пригадував у розмові, як "ґвалтував" свою заплакану пасію на підлозі з ножем у руці і як одного разу вирізав серце тварини і з'їв його.

Проте доказів автентичності листування актора з дівчиною немає, через що багато його шанувальників заявили, що це підробка. Однак деякі нещодавні дії зірки все ж таки збентежили його шанувальників, пише видання Just Jared.

Виявляється, Гаммер відзначав лайками БДСМ-пости у Twitter, а минулого літа з невідомої причини розлучився з дружиною після десяти років шлюбу.

Армі Гаммер з дружиною / Associated Press

Нагадаємо, не так давно Армі Гаммер у відвертому інтерв'ю зізнався, що після розлучення впав у депресію. Крім того, Армі розповів, що провів частину карантину на самоті на Кайманових островах та змушений був звернутися до психотерапевта. 

Наступна публікація