Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомий американський репер назвав Шварценеггера "расистським шматком лайна"

Репер Снуп Догг записав доволі лайливе відео.

Знаменитий американський репер Снуп Догг неймовірно розлютився на актора та колишнього губернатора Каліфорнії Арнольда Шварценеггера.

На своїй сторінці у Instagram артист виклав сміливе відео, у якому називає "залізного Арні" "расистським шматком лайна", "панком", "с*укою" та "сволотою".

У ролику Снуп Догг звинувачує Шварценеггера у тому, що завдяки його указу скоротили тюремний термін до 10 років вбивці Естебану Нуньєзу.

"Ти звільнив цього виродка, але вбив Тукі Вільямса, сволото. Ти звільнив свого знайомого, терпіти тебе не можу!" - заявив Догг у відеозверненні.

Нагадаємо, що син близького друга Шварценеггера і спікера Асамблеї штату Каліфорнія Фабіана Нуньєза Естебан був засуджений за вбивство на 16 років, але останнім указом, підписаним Шварценеггером на посаді губернатора, термін позбавлення волі для нього був скорочений.

Що ж стосується Туки Вільямса, про якого Снуп згадав у ролику, він був один із засновників лос-анджелеської афроамериканської банди. Його заарештували у 1981 році за звинуваченням у вбивстві чотирьох осіб і засудили до смертної кари.

У в'язниці Вільямс почав писати книги для дітей і став позиціонувати себе як гуманіст. Шварценеггер проігнорував прохання про помилування Вільямса. Його засудили і стратили у 2005-му році.

Залиште свій коментар

Вибір редакції