Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відомий голлівудський актор оголосив про завершення кар'єри й знімається в останньому своєму фільмі

Роберт Редфорд присвятив акторстсву 60 років.

Голлівудський актор 81-річний Роберт Редфорд знімається у кримінальній драмі "Старий чоловік та пістолет", що вийде на екрани 28 вересня. Ця стрічка стане останньою в його майже 60-річній акторській кар'єрі, яку він завершує.

Про це Редфорд розповів в інтерв'ю Entertainment Week.

"Ніколи не говори ніколи, але я серйозно вирішив, що з акторством для мене на цьому "все". Після того я піду на пенсію. Цією справою я займався з 21 року. Гадаю, цього достатньо. І чому б не завершити кар'єру тим, що є дуже оптимістичним і позитивним?", - сказав Редфорд.

У новому фільмі режисера Девіда Лоурі Редфорд грає Форреста Таккера - він професійний грабіжник банків, який постійно потрапляє до в'язниці.

"На цьому моменті життя для мене цей персонаж дуже імпонує. Те, що мені найбільше в ньому сподобалося, - він пограбував 17 банків, і він попався 17 разів і 17 разів його посадили у в'язницю. Але він також врятувався 17 разів. Найцікавіше тут те, що він хотів, аби його упіймали так, щоб потім він міг утекти. Напевно, це й було його основне захоплення життя", - сказав актор.

Чим Редфорд буде займатися після завершення акторської кар'єри, він не розповідає.

"Побачимо ще", - зазначив актор.

При цьому Редфорд не виключає, що ще може взяти участь в якомусь проекті як режисер.

Роберт Редфорд найбільш відомий за фільмами "Бутч Кессіді і Санденс Кід" (1969) та "Афера" (1973). Актор також знявся у "Великому Гетсбі" (1974), "Вся президентська рать" (1976). За режисуру в своєму дебютному фільмі "Звичайні люди" він отримав "Оскара".

 

Вибір редакції