Відомий режисер розкритикував шоу Тіни Кароль, а вона назвала його "виродком"

Відомий режисер розкритикував шоу Тіни Кароль, а вона назвала його "виродком"

Відомий режисер розкритикував шоу Тіни Кароль, а вона назвала його "виродком"

instagram.com/olegbodnarchuk

Олег Боднарчук зізнався, що йому було важко працювати з артисткою.

Відомий український режисер Олег Боднарчук пригадав з ким з зірок йому було важко працювати.

Так, за словами Боднарчука у певний час щось пішло не так у його творчих стосунках з Аллою Пугачовою і Тіною Кароль.

"Ми працювали з Пугачовою, Тіною Кароль. Мені з ними важко було. З Тіною Кароль не співпрацюю вже давно. Спочатку я спродюсував фільм про неї "Сила любові та голосу", я там був креативним продюсером, автором деяких ідей. Над цією стрічкою ми нормально з нею попрацювали", - пригадав Боднарчук.

Розкритикував режисер й шоу Кароль на фестивалі Atlas Weekend. Мовляв, все, що співачка показала на сцені, не було ексклюзивом.

"Atlas Weekend, виступ Тіни Кароль. Там збірна всіх шоу, які я лише знав і бачив. Змія з шоу Брітні Спірс, пам'ятаю навіть шоу, 2014-го року Ані Лорак підіймалася на плунжері, прикріплені фаєри, які донизу спрацьовували. Це все вже було. А сам прийом – людина на сцені виступає, її знімають, видають на екрани з обробкою – це U2 початку 2000-х. Потім Бейонсе взяла у них, зробила по-своєму, потім Тіна Кароль взяла у Бейонсе зробила по-своєму", - сказав Боднарчук у програмі DOROTYE.

Пресслужба Тіни Кароль
Пресслужба Тіни Кароль

Своєю чергою, Тіна Кароль відреагувала на слова режисера доволі лаконічно. На сторіс з відео з режисером у своїй фан-групі виконавиця відповіла: "виродок".

instagram.com/dan_tina_kengurush

Зазначимо, що Олег Боднарчук багатьом відомий за участю у створенні "Фабрика зірок-3", "Голос країни". Також режисер був постановником шоу для Ані Лорак та Світлани Лободи.

Нагадаємо, що на тому ж Atlas Weekend під час виступу Тіна Кароль ледь не отруїлася чадним газом. Співачка розповіла про складні моменти на концерті.

Наступна публікація