Відомий рок-музикант назвав суїцид лідера Linkin Park "боягузливим виходом"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Учасник Korn емоційно відреагував на смерть друга.

Засновник гурту Korn Брайан Велч доволі емоційно прокоментував смерть лідера Linkin Park Честера Беннінґтона, який вкоротив собі віку 20 липня.

На сторінці у Facebook Велч написав, що втомився від цього "суїцидального л*йна". Зокрема, пише музикант, відмова від своїх дітей, фанів та життя таким чином, як це зробив Беннінґтон, – є "боягузливим виходом".

"Чесно, Честер був старим другом, з яким ми багато разів тусили, і я маю багато друзів, які надзвичайно близькі з ним, але це справді розлютило мене! Як ця інформація має бути донесена до їхніх дітей та фанів? Я втомився від цього суїцидального л*йна! Я боровся з депресією та психічними захворюваннями, я намагаюся бути співчутливим, але це важко, коли ти гніваєшся. Досить! Відмовлятися від ваших дітей, фанів та життя – це боягузливий вихід", - написав Велч.

Honestly, Chester's an old friend who we've hung with many times, and I have friends who are extremely close to him, but...

Опубликовано Brian Head Welch 20 июля 2017 г.

Нагадаємо, що Честер Беннінґтон повісився у приватній резиденції у Палос-Вердес-Естейтс, Лос-Анджелес у четвер, 20 липня. Співак скоїв суїцид у день народження покійного друга, музиканта Кріса Корнелла, який також наклав на себе руки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції