Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відому акторку Євгенію Лозу заскочили за пестощами з колегою на пляжі під Києвом

Пара не приховувала своїх почуттів.

Відому акторку Євгенію Лозу, яка знялася у романтичному кліпі Олександра Пономарьова, заскочили під час відпочинку на пляжі під Києвом.

У розпорядженні сайту ТСН.ua опинилися фото і відео, де зафільмована Євгенія. На світлинах Лоза зображена разом з колегою Антоном Батирєвим. Парочка не приховувала почуттів, обіймалася і цілувалася.

Євгенія Лоза та Антон Батирєв_1
ТСН.ua
Євгенія Лоза та Антон Батирєв_3
ТСН.ua
Євгенія Лоза та Антон Батирєв_4
ТСН.ua
Євгенія Лоза та Антон Батирєв_2
ТСН.ua

До речі, й сама акторка у своєму Instagram ділилася фото з цього пляжу, де постала у яскравому купальнику. Щоправда, зображення разом з Батирєвим Лоза вирішила не афішувати у фотоблогу.

Євгенія Лоза_2
instagram.com/loza_jenya
Євгенія Лоза_1
instagram.com/loza_jenya

Зауважимо, що Євгенія перебуває у лавах завидних наречених, тим часом як Антон лише декілька місяців тому розповідав, що щасливий у сімейному житті.

Особисте життя артист завжди оберігав від сторонніх очей. Про дружину Батирєва відомо небагато. ЗМІ вдалося з’ясувати, що жінку звуть Катерина, у них з актором підростає син Добриня. Невідомо, чи перебуває пара наразі у розлученні.

ВідеоАкторку Євгенію Лозу заскочили на побаченні з колегою на пляжі під Києвом

У розпорядженні сайту ТСН.ua опинилися фото і відео, які були зроблені днями на одному зі столичних пляжів. На світлинах Євгенія зображена разом з колегою Антоном Батирєвим. Парочка не приховувала почуттів, обіймалася і цілувалася.

Акторку Євгенію Лозу заскочили на побаченні з колегою на пляжі під Києвом

Нагадаємо, що Євгенія Лоза грала у серіалах "Закрита школа", "Метелики", "Відьма", фільмах "Попелюшка.ру", "І падає сніг", "Лжесвідок".

Антон Батирєв

Антон Батирєв відомий за грою у серіалах "П'ятницький", "Карпов", участю у проекті "8 перших побачень". Найбільшу популярність Батирєву принесла гра у серіалі "Швидка допомога", де він втілив образ ординатора Сербіна.

Вибір редакції