Відому російську співачку підключили до апарата життєзабезпечення - ЗМІ

Відому російську співачку підключили до апарата життєзабезпечення - ЗМІ

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Відому російську співачку підключили до апарата життєзабезпечення - ЗМІ

Юлія Началова / Фото: facebook.com/nachalovajulia

Стан Юлії Началової погіршився.

Стан російської співачки Юлії Началової, яка днями потрапила до реанімації, серйозно погіршився.

Так, лікарям довелося підключити виконавицю до апарата штучної вентиляції легень. Інформацію про те, що Началова дійсно почувається не дуже добре, підтвердила її піар-агент Ганна Ісаєва. За її словами, поряд зі співачкою у лікарні перебувають батьки.

"Стан Юлії оцінюється як важкий. Трагедія у родині. Ми всі хочемо, щоб вона скоріше видужала. Ми всі про це молимося. Нам дуже важко", - сказала Ісаєва, пише StarHit.

Як відомо, Юлія Началова потрапила до реанімації через різкий стрибок цукру в крові і загострення подагри. Подейкують, що артистка стала почуватися зле на фоні судових розглядів співачки з екс-обранцем, хокеїстом Олександром Фроловим. Близько п'яти років Началова та Фролов проживали у чотирикімнатній квартирі виконавиці, яка дісталася їй від екс-чоловіка Євгенія Алдоніна.

Фролов хотів викупити частину квартири у Началової і нібито віддав їй долю у розмірі 20 мільйонів. Однак за рік пара розійшлася, і тепер Юлія говорить, що Фролов їй грошей не давав, тож апартаменти належать тільки їй.

Наступна публікація