Видовищна постановка Go_A на "Євробаченні" здобула перемогу в престижному конкурсі

Видовищна постановка Go_A на "Євробаченні" здобула перемогу в престижному конкурсі

Колектив Go_A / Фото: instagram.com/go_a_band

Гурт брав учаcть у Vision Music Awards.

Український колектив Go_A, який нещодавно записав спільну пісню з італійським гуртом Måneskin, поділився радісною новиною.

Так, на конкурсі Vision Music Awards, який складається з 14 різних номінацій, визначають учасників, які справили найбільше враження на шанувальників "Євробачення".

Go_A здобули перемогу одразу у двох номінаціях. Перша -  "Найкраща сценічна постановка". Вона дається конкурсантам, які ризикнули на сцені, зробивши захоплююче шоу. Друга - "Найкраще використання реквізиту".

Колектив Go_A / Фото: instagram.com/go_a_band

"Євробачення не закінчується ніколи! Ми виграли конкурс Vision Music Awards від найбільшого незалежного оглядача Євробачення Wiwibloggs одразу у двох номінаціях: "Найкраща сценічна постановка" та "Найкраще використання реквізиту", – повідомили на офіційній сторінці Go_A в Instagram.

Колектив також подякував команді, яка працювала над постановкою їхнього номера.

"Ми дуже вдячні всій команді, яка працювала над постановкою номера. Ви допомогли нам втілити наші мрії у реальність. Далі буде", - поділилися Go_A.

Колектив явно не збирається зупинятися на досягнутому.

Зазначимо, що популярність гурту після участі у "Євробаченні-2021" помітно зросла. Нещодавно солістка Go_A розповіла, що після музичного конкурсу гонорари колективу значно збільшилися.

Повʼязані теми:

Наступна публікація