Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Видовищне шоу Victoria's Secret вперше за 25 років скасували

З офіційною заявою виступив директор компанії.

Знамените шоу білизняного бренду Victoria's Secret цього року офіційно скасували. З відповідною заявою виступив фінансовий директор компанії Стюарт Бергдерфер.

Він зауважив, що наразі компанія вирішує, як "просувати позиціонування бренду і краще доносити це до клієнтів", пише Just Jared.

"Ми вважаємо, що важливо розвивати маркетинг Victoria's Secret. Ми визнаємо і цінуємо, що комунікація бренду, пропозиції, емоційний зміст Victoria Secret – це, безумовно, важлива річ. Шоу було дуже важливою частиною для бренду в побудові бізнесу і чудовим маркетинговим ходом. І з урахуванням сказаного, ми з'ясовуємо, як просувати позиціонування бренду і краще доносити це до клієнтів", - прокоментував Бергдерфер.

Не оминув увагою фіндиректор і чутки, про фінансову кризу, яку переживає компанія. Від початку 2019-го акції компанії впали на 28%.

"Це бізнес, у якого були проблеми протягом трьох або чотирьох років, і буде потрібен якийсь час, щоб стабілізувати його і повернути його туди, де він повинен бути. Ми вважаємо, що найголовніше - це якість самого товару, якість нашого виконання і продажу в магазинах і в Інтернеті", - наголосив директор.

Фотогалерея Шоу Victoria's Secret-2018: останній вихід Адріани Ліми та еффектна поява Джіджі Хадід у спідньому (23 фото)

Нагадаємо, що чутки про те, що шоу Victoria's Secret скасують цього року з'явилася у Мережі ще наприкінці липня. Про це повідомила модель Шаніна Шейк, яка співпрацює з брендом від 2011 року. А ще у листопаді 2018-го навколо бренду розгорівся скандал після того, як про моделей plus-size висловився її підлеглий, директор з маркетингу Ед Разек. Він сказав, що компанія вирішила не включати моделей plus-size, а також трансгендерів в своє щорічне шоу з так званими "янголами", тобто відомими моделями, які виходять на подіум із крилами.

За словами Разека, повні моделі не відповідають тій "фантазії", яку Victoria's Secret намагається продати. До слова, у жовтні Victoria's Secret вперше все ж таки взяв на роботу модель plus-size.

Залиште свій коментар

Вибір редакції