Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Видовищний кліп гурту ONUKA номінували на престижну міжнародну премію

Робота на трек STRUM представлена у номінації "Найкраще соціальне відео".

Кліп українського гурту ONUKA, який випустив пісню на зразок старих українських веснянок, на трек STRUM претендує на престижний титул "Найкраще соціальне відео", йдеться у "Сніданку з 1+1".

Гідним міжнародної нагороди від Social World Film Festival відео назвали за його глибоку болісну проблематику людства.

Гори сміття, хімічне забруднення і шкода поліетилену – такі реалії людства демонструє кліп ONUKA на пісню STRUM. Шестихвилинна відеоновела розповідає про одну з найбільших проблем світу – так звані "полігони смерті", або тонни сміттєзвалищ, яких лише в Україні нараховують понад 40 тисяч.

Відео Еко-кліп на пісню ONUKA "STRUM" номіновано на міжнародну кінопремію

"Краще соціальне відео": на такий титул претендує український кліп, знятий на пісню ONUKA "STRUM". У кліпі розкрито глибоку наболілу проблематику людства – забруднення довкілля.

Еко-кліп на пісню ONUKA "STRUM" номіновано на міжнародну кінопремію

Порушити таку тему в кліпі співачці допоміг режисер Алан Бадоєв рік тому – в межах соціальної ініціативи громадської організації "Україна без сміття". Знімання кліпу відбувалися у передмісті Києва, поблизу підгірського звалища побутових відходів столиці. Його розміри на межі 27-поверхового будинку видніються на задньому плані відео.

Сама ж артистка вдяглася у поліетиленову сукню, а над головою в неї літали пакети – щоб підкреслити задум ролика. Таку екосвідому ідею оцінили на міжнародному кінофестивалі соціальної тематики - Social World Film Festival – єдиному і найпрестижнішому серед подібних.

Саме на звання "Найкращого соціального ролика" претендує кліп ONUKA. Чи завоює він цей титул, стане відомо після його презентації у Неаполі за тиждень.

Нагадаємо, раніше фронтвумен гурту ONUKA Ната Жижченко зіграла унікальні мелодії на 300-річних кониках, розкопаних у Києві.

Залиште свій коментар

Вибір редакції