Відпочинок на яхті і зустріч з підопічними з "Голосу.Діти": як MONATIK фестивалив на "Чорноморських іграх"

Мультиартист став одним з хедлайнерів гала-концерту ХV ювілейного дитячого фестивалю.

Минулими вихідними на березі Чорного моря у Скадовську відбувся фестиваль "Чорноморські ігри", який свого часу відкрив талант багатьох популярних виконавців, таких як Тіна Кароль, Надя Дорофєєва, Міка Ньютон, Настя Каменських та інших.

Одним із спеціальних зіркових гостей фестивалю став мультиартист, тренер проекту "Голос.Діти", член журі "Танці з зірками" MONATIK.

Співак не лише став одним з хедлайнерів гала-концерту ХV ювілейного фестивалю "Чорноморські ігри", але ще й напередодні свого виступу відвідав дитячі табори, де зустрівся зі своїми шанувальниками, поспілкувався зі ЗМІ та насолодився красою Чорного моря.

"Напередодні приїзду нашої команди на "Чорноморські ігри", у нас був виступ у Білгород-Дністровській фортеці. Дуже теплий прийом нам підготували мешканці, а ми зарядили їх своїм Вітаміном D", - поділився MONATIK.

По приїзду на Чорноморські ігри вечір суботи MONATIK провів в одному з дитячих таборів, де діти йому підготували сюрприз - танцювальний флешмоб під хіт "Вітамін D". Мультиартист же сказав напутні слова своїм шанувальникам і поспілкувався з наймолодшими представниками ЗМІ.

MONATIK на Чорноморських іграх_3
прес-служба MONATIK

Приємним сюрпризом вечора суботи стало також те, що багатьох учасників MONATIK впізнав з проекту "Голос.Діти". Варто зазначити, що з багатьма мультиартист продовжує спілкування. Більшість "монатіків" стали лауреатами "Чорноморських ігор" і у дружній атмосфері поспілкувалися зі своїм наставником.

MONATIK на Чорноморських іграх_2
прес-служба MONATIK

"Нам вдалося відпочити і душевно. У неділю від ранку ми з командою вирушили в море, насолодитися красою Чорного моря. Надихнувшись яким, ми і вирушили на саунд-чек", - ділиться емоціями MONATIK.

MONATIK на Чорноморських іграх_4
прес-служба MONATIK

MONATIK на Чорноморських іграх_1
прес-служба MONATIK

Приємним завершенням вихідних, проведених у Скадовську на "Чорноморських іграх", став гала-концерт ХV ювілейного фестивалю, в рамках якого був виконаний гімн "Чорноморських ігор 2017", написаний MONATIK. А також виступ популярних українських артистів - MONATIK, Тіна Кароль, "Время и Стекло", Alekseev та інші.

Залиште свій коментар