Відсутність постановок і реальні герої: чим вражатиме кіноакадемію вітчизняний претендент на "Оскар"

Режисер "Українських шерифів" розповів про роботу над стрічкою.

Нещодавно український оскарівський комітет оприлюднив назву фільму-претендента на нагороду. Ним стала стрічка "Українські шерифи" від режисера Романа Бондарчука.

Він впевнений, йому вдалося показати  Україну в мініатюрі, йдеться у сюжеті ТСН.

Віктор Кривобородько та Володимир Рудьковський  постали в ролі самих себе.  Вони - громадські  помічники  дільничного інспектора.   У фільмі -  шерифи зі Старої Збур'ївка. Їхню роботу без будь-яких декорацій чи сценарію чотири роки  знімали кіношники.

Дільничний тут один на кілька сіл, тож  людей у погонах селяни бачать рідко.  Натомість  вгамовувати дебоширів, розслідувати крадіжки чи сусідські чвари  беруться ці двоє чоловіків.

Сільський голова Старої Збур'ївка переконаний, що "Українських шерифів" варто показувати майбутнім поліцейським.

"І я б оцей фільм в поліцейських академіях показував на першому курсі. Усім нашим поліцейським майбутнім, в першу чергу, дільничним, щоб вони знали, що їх чекає. Тут немає погонь, стрільби, і взагалі в цій роботі пістолет взагалі не потрібен", - наголошує Віктор Маруняк.

До слова, поки знімали фільм, в Україні  відбулася революція гідності,  міліція стала поліцією,  почалася АТО. Остання також знайшла своє відображення у стрічці.

Роман Бондарчук поділився із кореспондентом ТСН подробицями роботи  над "Українськими шерифами". Це - 70 знімальних днів  , 150 годин матеріалу і півроку монтажу.

"Я потрапив в це село, я зрозумів, що то окремий світ, для мене все було екзотичним, цікавим. І в якийсь момент я зрозумів, що це – зменшена модель України", - зазначив він.

Співавторка та продюсер стрічки Дарина Оверченко наголошує, що усі події з неї – взяті з реального життя.

"Усі ті речі, які там відбуваються, в цьому фільмі, те, що вони знаходять небіжчика, те, як вони роздають повістки – це все абсолютно документальна історія, там жодних постановок немає. Просто в якийсь момент життя такі давало драматургічні повороти, які ми просто зібрали, на монтажі зібрали і показали глядачу", - розповіла Дарина.

В українському оскарівському комітеті  сподіваються, що їхній вибір оцінять в американській кіноакадемії і стрічка Романа Бондарчука  потрапить до фінальної номінації на престижну нагороду.

Нагадаємо, 89-та церемонія вручення премії "Оскар" за досягнення у галузі кінематографа відбудеться 26-го лютого 2017 року в Лос-Анджелесі. 

Кореспондент ТСН, Олена Ваніна

Український фільм про село буде боротися за "Оскар"

За головний приз американської кіноакадемії змагатиметься документальний фільм "Українські шерифи", знятий на Херсонщині. Стрічка розповідає про звичайне українське село і про його проблеми, які люди розв'язують самотужки. Режисер фільму херсонець Роман Бондарчук певен, йому вдалося показати Україну в мініатюрі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: