Відважна Вітвіцька разом з руфером Мустангом з'їздили до військових в зону АТО

Дата публікації
Перегляди
2903

Вони привезли нашим бійцям поезію дітей та небайдужих поетів.

Цими вихідними зірка каналу "1+1" Соломія Вітвіцька разом з руфером Геннадієм Мустангом, який прославився тим, що розмалював кремлівську зірку у жовто-сині кольори, разом з'їздили до військових в зону АТО.

За словами Соломії, вона їздить у найнебезпечніші точки нашої країни не по роботі, а за власним бажанням.

"У країні така ситуація, що байдужим зараз просто неможливо лишатися. В мене, до того ж, брат – військовий, теж зараз служить у Збройних силах України, в повітряних військах. І, відповідно, ми всі працюємо на перемогу", - прокоментувала ведуча.

Вона додала, що під обстріли їй, на щастя, не доводилося потрапляти, але стає дещо моторошно, коли на блокпості перевіряють документи.

"Моторошно, коли ти під'їжджаєш до блокпоста, і там перевіряють твій паспорт, і всі зі зброєю, і військові зі зброєю. Все одно це трошки бентежить, однозначно...", - поділилася ведуча.

До зони АТО Соля привезла не лише найнеобхідніші для військових речі, а й поезію від дітей та українських поетів.

У цій поїздці з Соломією Вітвіцькою також були волонтери "Сестрі перемоги", гурт "От Вінта", Андрій Лірник і співачка Христина Панасюк.

Нагадаємо, нещодавно Вітвіцька передала необхідні речі для маленьких переселенців з зони АТО. Ведуча взяла участь в доброчинній акції "Розкіш має бути корисною".