Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відверта TAYANNA розповіла, про що листується з фанатами від руки

Співачка зізналася, що в електронних листах їй замало простору для індивідуальності.

Співачка TAYANNA, яка нещодавно вперше розповіла про роман з одруженим продюсером, вирішила відродити стару традицію писати листи від руки і почала листуватися зі своїми фанатами.

"Мені пишуть люди з різних країн, різного віку, чоловіки і жінки. Вони діляться своїми успіхами, розповідають про своє життя, повідомляють радісну новину про те, як познайомилися зі своєю другою половинкою і як танцювали перший весільний танець під мою пісню, як діти зробили перші кроки, довіряють свої переживання", - поділилася артистка.

Вона зізналася, що, отримуючи такі історії, відчуває себе частинкою життя цих людей, а вони стають частиною її творчого світу.

"Для того, щоб бути ближче до всіх, я вирішила у вільний час відповідати листами, написаними особисто від руки. Мені здається, в цьому є якась магія і цінність спілкування. Це такий діалог, який ведеться повільно і довго, але не переривається, а в електронних листах менi замало простору для індивідуальності, мало місця для душi", - коментує TAYANNA.

Полистуватися зі співачкою може кожен охочий. Для цього потрібно надіслати листа на домашню адресу, вказану у пості артистки в Instagram.

Нагадаємо, що TAYANNА прокоментувала відверту фотосесію з Бадоєвим: "У нас такий смарт-секс і фешн".

Залиште свій коментар

Вибір редакції