Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Відверті учасники шоу "Голос.Діти" вразили Монатіка і змусили плакати Тіну Кароль

Через бурхливі емоції доводилося навіть зупиняти знімальний процес.

Тіна Кароль, Потап та Монатік почали обирати найкращі дитячі голоси нашої країни. Саме ці три зірки української сцени стали наставниками третього сезону найчуттєвішого проекту "Голос. Діти", йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

Професійні музиканти твердять, що такого розмаїття голосів і непідробних дитячих емоцій глядачі ще не бачили.

Прийшов лише другий день вибору наосліп, а новачок тренерського тріо - Монатік - уже забув усе, що чув до цього у житті. Так само, як і досвідчені наставники.

"Те, що тут відбувається, це щось неймовірне. Я тут ловлю суцільні мурашки, сльози. Я ніколи не думав, що у нас в країні настільки талановиті діти", - не стримував емоцій Монатік.

Відео Зірки української сцени почали обирати найкращі дитячі голоси нашої країни

Проект "Голос. Діти" - драматичний, як справжнє життя. Історії учасників викликали сльози на очах тренерів і навіть зупиняли знімальний процес.

Гаслом третього сезону "Голос. Діти" продюсери обрали "Покоління вільних". Адже ці маленькі таланти - справжнє майбутнє України.

Україна, Грузія, Білорусь, Емірати, Росія, Ізраїль, Молдова та Вірменія - така географія учасників третього сезону "Голосу. Діти". Кому з них знайдеться місце в командах зіркових тренерів, глядачі дізнаються вже цієї осені.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Вибір редакції