Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Викликало ненависть": Потап розповів, через що серйозно сварився з Каменських

Продюсер був на межі закриття проєкту "Потап і Настя".

Продюсер та репер Потап, який породичався з Катериною Осадчою та Юрієм Горбуновим, розповів, через що у нього були серйозні сварки з Настею Каменських.

Зіркове подружжя, яке протягом 11 років співало у дуеті "Потап і Настя", на початку співпраці, насправді, мало неабиякі конфлікти.

"Я ж все написав, витерпів її на студії – вона зі своїми понтами прийшла: "Я це співати не буду. Що за низькосортна *** [фігня] - "непара-запара", два притупування, три плескання?". І тут пішли спільні виступи, де мені вигукували: "Чуєш, ти тут не базар, нехай вона співає!". Ух я злився! Їй варто раз змахнути волоссям - і її всі люблять! А я? Ось це его незадоволене викликало заздрість і ненависть до неї. Я ж придумав це! Як вона, с*чка, все забирає?" – розповів про непростий період у дуеті Потап, пише The flow.

Потап і Настя_3
instagram.com/potupinastya

Своєю чергою Настя, яка бачила, що Потапу погано, намагалася його хвалити. Та це ще більше злило репера.

"Я хотів уже закінчувати цей проєкт. Потім до мене підійшла дівчинка з гурту Ангел-А: "Ну як там Настюша?". Я такий: "Так нормально". "Ти ж їй не заздриш?". "Я? Заздрю? Пффф!". "Ну ти не заздри, тому що дівчинка завжди буде популярніша за хлопчика у дуеті". І ця фраза мене повністю перемкнула. Я подумав: "Блін, та чого я бундючусь! Радуйся, що вона взагалі з'явилася в твоєму житті", - поділився Потап.

Потап і Настя_1
instagram.com/potupinastya

Репер та продюсер зізнався, що цей період у житті навчив його бути видимим на сцені. "І коли я зрозумів, що мені не треба змагатися з Настею, ми перетворилися на справжній супердует", - наголосив Потап.

Нагадаємо, не так давно Потап вперше розповів, як освідчувався Насті Каменських. Вигадливий продюсер продумав все до дрібниць.

Залиште свій коментар

Вибір редакції