Виконавчий продюсер "Євробачення-2017" озвучив кошторис найдовшої червоної доріжки церемонії

Павло Грицак озвучив, у скільки обійшовся цей елемент відкриття музичної першості.

Один із представників оргкомітету, а саме - виконавчий продюсер "Євробачення-2017" - Павло Грицак розповів, скільки витратили на найдовшу червону доріжку під час відкриття конкурсу.

Він перелічив кореспонденту ТСН у квадратних метрах скільки коштувала сама матерія та монтаж хідника.

"Я з'ясував: 209 гривень за квадратний метр, всього – 2033 квадратних метри. Із них – 1040 на червону доріжку, 312 – на майданчик навпроти воріт, 104 на місце висадки, де власне артисти і делегації висаджуються. 312 – на оглядовий майданчик, 15% додатково замовлено на підрізку", - зазначив Грицак.

Це - килимове покриття на гумовій основі напівкомерційного типу.

Продюсер зазначив, що у магазинах домашній ковролін можна придбати і за сто гривень, але тут йдеться про різні класи матерії. До того ж Павло Грицак зазначив, що схоже покриття його колега в Інтернеті знайшов за 235 гривень за квадратний метр. Є і дешевші варіанти, втім достатньої кількості та кольору матерії не знайшлося.

Червона доріжка "Євробачення-2017"_2
УНІАН
Червона доріжка "Євробачення-2017"

"Скотч коштує 24 тисячі гривень, транспортні витрати – шість тисяч двадцять сім, монтаж/демонтаж – 45 600 гривень. Після заходу підрядник доставляє цей ковролін на Мельникова, на баланс та склади НСТУ", - підкреслив продюсер.

До слова, на сайті публічних закупівель послуги забезпечення килимовим покриттям церемонії відкриття та червоної доріжки для пісенного конкурсу "Євробачення-2017" представлені із очікуваною вартістю 585 504 гривні.

Грицак пояснив, у скільки обійшлася рекордно довга червона доріжка «Євробачення-2017»

Виконавчий продюсер «Євробачення-2017» Павло Грицак розповів, скільки витратили на найдовшу червону доріжку під час відкриття конкурсу.

Він перелічив у квадратних метрах скільки коштувала сама матерія та монтаж хідника. Павло Грицак, крім того, прокоментував майже мільйонний гонорар тріумфаторки минулорічної музичної першості Джамали. Її заробіток активно обговорювали після оприлюднення цифри на сайті публічних закупівель.

Стосовно гонорару Джамали на цьогорічному "Євробаченні" Грицак сказав, що не вважає його перебільшеним.

"Це  ж індустрія. Це – не просто Джамала, це артисти, менеджмент, робота над номером, костюми. Це – дуже багато репетиційної роботи. Я впевнений, що там закладено дуже багато внутрішніх інвестицій, які, можливо не є очевидними. Я думаю, що це – нормальна та справедлива ціна", - підсумував продюсер цьогорічної музичної першості.

Нагадаємо, під час офіційної церемонії відкриття "Євробачення-2017" 265-метровим червоним хідником крокували представники 42 країн-учасниць. Фінальним акордом було перерізання стрічки та відпускання в небо куль із прапорами своїх держав для артистів.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Євробачення-2017 у Києві офіційно стартувало

Учасники з 42 країн пройшлись найдовшим за всю історію пісенного конкурсу червоним хідником на Площі конституції.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: