Виконавчий продюсер "Євробачення-2017" озвучив кошторис найдовшої червоної доріжки церемонії

Павло Грицак озвучив, у скільки обійшовся цей елемент відкриття музичної першості.

Один із представників оргкомітету, а саме - виконавчий продюсер "Євробачення-2017" - Павло Грицак розповів, скільки витратили на найдовшу червону доріжку під час відкриття конкурсу.

Він перелічив кореспонденту ТСН у квадратних метрах скільки коштувала сама матерія та монтаж хідника.

"Я з'ясував: 209 гривень за квадратний метр, всього – 2033 квадратних метри. Із них – 1040 на червону доріжку, 312 – на майданчик навпроти воріт, 104 на місце висадки, де власне артисти і делегації висаджуються. 312 – на оглядовий майданчик, 15% додатково замовлено на підрізку", - зазначив Грицак.

Це - килимове покриття на гумовій основі напівкомерційного типу.

Продюсер зазначив, що у магазинах домашній ковролін можна придбати і за сто гривень, але тут йдеться про різні класи матерії. До того ж Павло Грицак зазначив, що схоже покриття його колега в Інтернеті знайшов за 235 гривень за квадратний метр. Є і дешевші варіанти, втім достатньої кількості та кольору матерії не знайшлося.

Червона доріжка "Євробачення-2017"_2
УНІАН
Червона доріжка "Євробачення-2017"

"Скотч коштує 24 тисячі гривень, транспортні витрати – шість тисяч двадцять сім, монтаж/демонтаж – 45 600 гривень. Після заходу підрядник доставляє цей ковролін на Мельникова, на баланс та склади НСТУ", - підкреслив продюсер.

До слова, на сайті публічних закупівель послуги забезпечення килимовим покриттям церемонії відкриття та червоної доріжки для пісенного конкурсу "Євробачення-2017" представлені із очікуваною вартістю 585 504 гривні.

ВідеоГрицак пояснив, у скільки обійшлася рекордно довга червона доріжка «Євробачення-2017»

Стосовно гонорару Джамали на цьогорічному "Євробаченні" Грицак сказав, що не вважає його перебільшеним.

"Це  ж індустрія. Це – не просто Джамала, це артисти, менеджмент, робота над номером, костюми. Це – дуже багато репетиційної роботи. Я впевнений, що там закладено дуже багато внутрішніх інвестицій, які, можливо не є очевидними. Я думаю, що це – нормальна та справедлива ціна", - підсумував продюсер цьогорічної музичної першості.

Нагадаємо, під час офіційної церемонії відкриття "Євробачення-2017" 265-метровим червоним хідником крокували представники 42 країн-учасниць. Фінальним акордом було перерізання стрічки та відпускання в небо куль із прапорами своїх держав для артистів.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

ВідеоЄвробачення-2017 у Києві офіційно стартувало

Залиште свій коментар