Виконавчий продюсер "Євробачення" Грицак назвав причини свого раптового звільнення із НСТУ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Павло подякував колегам за роботу на конкурсі.

Після прес-конференції на тему кошторису "Євробачення-2017" виконавчий продюсер конкурсу Павло Грицак написав заяву про звільнення з ПАТ НСТУ.

Хоча, ще вчора пообіцяв повернутися із остаточним звітом по грошам музичної першості у липні. ТСН.ua звернувся до Грицака за коментарем щодо такого рішення, і Павло пояснив причини.

ВідеоВиконавчий продюсер "Євробачення-2017" відзвітував про витрати під час проведення конкурсу

"Опублікований у мережі Романом Вінтонівим документ дійсно є копією моєю заяви. Але це лише один документ, вирваний з контексту, і я вважаю неконструктивною подібну практику. 22-го травня  я був скорочений з посади заступника генерального директора. А минулого тижня Зураб Аласанія повідомив, що займана мною посада продюсера спортивних і розважальних програм, яку я обіймав до цього часу, також скорочується. В будь-якому випадку, перебування на цій посаді було недоцільним, адже вона не дає можливості завершити проект "Євробачення" - я був позбавлений організаційних та управлінських функцій, а також не міг підписувати фінансові документи.  Фінансові питання вирішуватиме юридична особа ПАТ НСТУ, яка позбавила мене впливу на остаточні розрахунки 15-го травня 2017 року", - зазначив Павло.

ВідеоЕкс-продюсер "Євробачення-2017" Харебін заявив про занижену суму витрат на конкурс

Він наголосив, що "відкритий до обговорення будь-яких взаємно прийнятних форматів співпраці задля якнайшвидшого та спокійного завершення проекту".

Грицак подякував колегам за виконану роботу, зазначивши, що організація "Євробачення-2017" була на дуже високому рівні.

До слова, Павло Грицак є відомим медіа-менеджером. Під час проведення музичної першості у 2005-му він координував роботу у всіх напрямках.

Нагадаємо, після наданого звіту про витрачені кошти на "Євробачення-2017" екс-продюсер музичної першості Олександр Харебін зауважив у коментарі ТСН: оголошена сума – занижена на п'ять мільйонів євро

Залиште свій коментар

Вибір редакції