Викрадені листи Бекхема розсекретили справжню мету його благодійності та спричинили скандал

Викрадені листи Бекхема розсекретили справжню мету його благодійності та спричинили скандал

Фото: Getty Images

Прихильники розпочали флешмоб, що закликає здійснити мрію зірки.

Футболіст та знаний благодійник Девід Бекхем, який поновив весільні обітниці із дружиною, опинився в епіцентрі скандалу через витівки хакерів.

Так, електронне листування спортсмена із піарниками стало надбанням Мережі. Із нього фани дізналися, що насправді Девід займається благочинністю, аби стати сером (лицарем).

Він дуже обурюється, що мусить обмежувати себе у демонстрації своїх речей, зокрема, золотого ноутбука, та віддавати власні гроші, пише The Daily Mail.

Листи Бекхема про благодійність злили у Мережу / Фото: instagram/davidbeckham

До слова, зірка вже протягом понад 15 років співпрацює із фондом ЮНІСЕФ.

При цьому, представники спортсмена прокоментували такі заяви, назвавши їх вирваними із контексту та застарілими. На думку менеджерів футболіста, перед злиттям в Інтернет листування 2013-го року було відредаговано.

В оприлюдненій переписці між футболістом та його піарниками йдеться про витрачені гроші на благодійність, зокрема, мільйон доларів.

Девід дуже хоче бути лицарем / Фото: instagram/davidbeckham

"Я не хочу вкладати в це мої особисті гроші. Дати цей мільйон у фонд, це ніби мої власні гроші туди віддати. Якби не було фонду, ці гроші були б для мене. Ці гроші – мої", - обурюється Бекхем.

Крім того, зірка дивується чому за його благодійну діяльність його досі не вшанували званням лицаря. За це він назвав членів комітету, котрі роздають нагороди, невдячними.

Фани запустили флешмоб про рицарство футболіста / Фото: instagram/davidbeckham

Виплив також епізод, у якому Девід злиться у відповідь на поради піар-предстаника не публікувати світлини із дорогим ноутбуком. Це обмеження дуже не сподобалося зірці футболу, втім, він нібито наголосив, що це зробить, оскільки "ідіоти подумають, що ми хизуються".

У ЮНІСЕФ наголосили, що за ці роки Бекхем щедро жертвує гроші на благодійність та є почесним партнером організації.

Звісно, така подія не могла пройти поза увагою фанів футболіста: одні гостро засуджують його непереборне бажання лицарства, а інші вважають, що Девід має право претендувати на це звання.

У блозі при цьому запустили хештег #SirDavidBeckham стосовно лицарства Бекхема.

За даними видань, королева Єлизавета ІІ внесла Девіда до списку претендентів на орден лицаря, втім рішення приймає зазначений комітет, на котрого злоститься спортсмен.

Повʼязані теми:

Наступна публікація