Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Музикант готує до випуску відео на пісню "Соло".

Український виконавець Віктор Павлік підготував фанам музичний подарунок.

Співак відзняв кліп на композицію "Соло" - трек з репертуару загиблого Андрія Кузьменка. Цю пісню дуже любить мама Кузьми. На концерті, присвяченому пам'яті музиканта, Павлік виконував саме цей трек.

"Минуло два роки після концерту у Львові, а пісня продовжила жити в мені. Мети знімати відео на "Соло" не було, просто народилась хороша ідея, і, як наслідок – кліп",  розповів артист.

Режисер Михайло Шелепов, який раніше працював з гуртом Скрябін, запропонував сюжетну лінію, що справила враження на Павліка, і артисту захотілося поділитися цією атмосферою справжності та простих істин з людьми.

Основна ідея полягає в тому, що, коли ти знайшов свій шлях, будь на ньому впевнений, послідовний, не зійди з нього, залишайся собою, і зустрінеш найдорожче.

В кліпі задіяна зіркова родина співака. Як каже артист, йому стало настільки тепло від цієї пісні, що він зрозумів, в кліпі хоче бачити своїх найближчих людей. Тож маємо нагоду зустріти кілька поколінь Павліків. Починаючи від головної жінки – мами, і закінчуючи Давидом, сином Сашка Павліка.

Знімання відбувалися протягом трьох днів. Знімальний процес розпочався в Теребовлі, у мами, на подвір'ї, де народився артист, другий день минув в альма-матері багатьох музикантів – Київському інституті музики імені Глієра, і третій – в музеї "Пирогово".

"Для мене, мабуть, найбільш цікавий момент, це коли я зустрічаюсь з собою маленьким на одній дорозі. Це хвилююча мить, коли ти можеш озирнутися, і подивитися собі в очі, тільки вони дитячі", – ділиться враженнями співак.

Віктор Павлік обіцяє представити відео вже на початку літа.

Нагадаємо, що у червні минулого року Віктор Павлік отримав почесне звання народного артиста України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції