Вікторія Бекхем зізналась, від якої її звички скаженіє Девід

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дизайнерка запустила власний влог.

Відома дизайнерка Вікторія Бекхем, яка днями в обіймах чоловіка відсвяткувала показ своєї нової колекції, запустила власний YouTube-влог.

У першому прямому 7-хвилинному ефірі, у якому зірка розповіла шанувальникам трохи про себе, свої будні і секрети краси, Вікторія торкнулася і особистих тем, повідомляє видання Hello.

Зокрема, Бекхем зробила неочікуване зізнання і розповіла про свою "дивакувату" звичку, від якої скаженіє Девід.

Вікторія та Девід Бекхеми_3
instagram.com/victoriabeckham

"Я гермофоб - все, що мене оточує, повинно бути дуже, ну просто дуже чистим. Я дійсно все навколо дезінфікую. І від цього просто скаженіє мій чоловік. Але парадокс в тому, що він до пристрасті любить порядок, а я ні, тому його виводить з себе і той безлад, який я завжди створюю", - зізналась Вікторія.

Після таких слів Вікторія у відео відкрила двері своєї спальні в номері готелю, в якій був безлад. Ліжко не заправлене, на столі та підлозі валялися розкидані рушники. Знаменитість зазначила, що якщо б Девід, який гіперакуратний, побачив все це, то його б охопила паніка.

Бекхем, влог
YouTube

"Якби зараз сюди увійшов Девід, у нього б точно трапилася панічна атака. Просто справжнісінька", - заявила Бекхем.

І тут Вікторія не перебільшує, оскільки Девід в інтерв'ю сам не раз зізнавався, що страждає надмірною педантичностю, аж до того що його гардероб поділений на зони, де є градація не тільки по сезонності, а й за кольором одягу.

Нагадаємо, нещодавно Девід та Вікторія Бекхеми замилували домашній сімейним знімком з дітьми.

Залиште свій коментар

Вибір редакції