Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дизайнерка стала героїнею лютневого випуску Harper's Bazaar.

Британська дизайнерка Вікторія Бекхем, яка через фінансові проблеми звільнила свого водія, прикрасила обкладинку модного глянцю.

Дружина відомого футболіста стала обличчям лютневої обкладинки Harper's Bazaar. Знаменитість постала на сторінках видання у вбраннях свого ж бренду. Так, Бекхем обрала стильні штанні костюми.

Попозувала зірка і зі своїм песиком – коричневим спаніелем. Відео із фотопрогулянки дизайнерка розмістила у своєму фотоблогу.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

В інтерв’ю виданню 45-річна знаменитість розповіла про свій бренд, сім’ю та свою зовнішність. Зокрема, Вікторія зізналася, що не вважає себе гарною.

"Чи думаю я про себе як про вродливу? Ні, абсолютно ні. Але я роблю найкраще з того, що маю. Я бачу свої вади і всміхаюся: це те, ким я є, і я не збираюся намагатися їх виправити. Мені знадобилося багато, багато часу, щоб визнати, що в 45 років зі мною насправді все гаразд", - зазначила Бекхем.

Нагадаємо, не так давно Вікторія Бекхем показала фото хрещення молодших дітей. Кумами зіркова родина обрала Єву Лонгорію та Марка Ентоні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції