Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Вікторія Булітко розповіла, як коханий ставиться до її пристрасних танців з Дікусаром

Артистка шкодує, що через проєкт не приділяє багато часу обранцю.

Акторка "Дизель-шоу" та учасниця "Танців з зірками" Вікторія Булітко, яка розсекретила, що у неї є коханий, тримає його ім'я в таємниці.

Однак у програмі "Життя відомих людей" зізналася, що вони з бойфрендом мешкають разом. Чому артистка не хоче поки що представляти чоловіка публіці, пояснює так:

"Я навіть сама не можу зрозуміти цього, може, не хочу, щоб лізли в особисте життя. Може, я якось його намагаюся приховати, може я чогось боюся там. Може я не хочу, щоб про мене чогось знали, напевно, так, не знаю", - сказала Вікторія.

Дмитро Дікусар та Вікторія Булітко_2
instagram.com/dikusar_dmitriy
Вікторія Булітко та Дмитро Дікусар

Єдине, в чому зізнається Булітко, що нині через проєкт вона не може приділяти увагу своїй другій половинці, та акторка сподівається на розуміння.

"Напевно, від цього більше страждаю не я, а той, хто хоче мого кохання. Тому що я дуже втомлююся, тому що мене немає вдома, тому що розтрачую енергію, і весь цей позитив і радість десь там, а додому, як я сказала, приходжу ось (розтікається по стільцю – прим.ред)", - пояснила акторка.

А поки на Вікторію вдома чекає кохана людина, вона дякує їй та сміливо приймає нові виклики від життя.

"Для нас це важливо, – щоб не просто там прийти покрутитися і піти, для нас просто важливо зробити хороший танець", – розповіла Вікторія про свою участь у "Танцях з зірками", де її партнером став Дмитро Дікусар.

Нагадаємо, що одним із найяскравіших номерів Вікторії Булітко та Дмитра Дікусара на "Танцях з зірками" став чуттєвий контемп. Свій танець пара присвятила близьким людям, яких втратила.

Залиште свій коментар

Вибір редакції