ВІЛ-інфікований Чарлі Шин хотів "з'їсти кулю", дізнавшись про свій діагноз

Актор розповів, що допомагає боротися йому з хворобою.

Голлівудський актор Чарлі Шин, який у 2015 році зізнався, що він ВІЛ-інфікований, розповів, що допомагає йому боротися з хворобою.

В інтерв'ю в одному з ранкових американських шоу Шин розповів, що почувається, ніби "несе факел для багатьох людей, які страждають від тієї ж хвороби, що й у нього".

Також актор згадав той страшний день, коли йому був поставлений діагноз

"У день, коли було діагностовано хворобу, я негайно хотів з'їсти кулю. Але там була моя мама, я не міг зробити це при ній. Але потім ще дещо зі мною сталось. Мені дали жменю таблеток і сказали: "Ви можете йти додому, і ви будете жити", -  розповів Шин.

Актор зауважив, що якби у нього був рак мозку або шлунку, чи менінгіт "він би не сидів тут просто зараз".

Чарлі зізнався, що дуже вдячний за медико-санітарну допомогу, яку отримав відтоді, як дізнався про хворобу

"Я дуже вдячний за те, що було доступно, коли це сталося. І ще більше вдячний за, те, що доступно зараз, коли я в середині цього", - додав він.

Нагадаємо, у середині листопада 2015 року Чарлі Шин відверто розповів, що ВІЛ-інфікований. Зробив він це у ефірі одного з шоу. Артиста "здала" порнозірка. Саме вона розповіла, що знає голлівудського актора, який вже довгий час живе з ВІЛ-інфекцією.

Подейкували, що ВІЛ-інфікований Чарлі Шин переспав із 5 тисячами жінок та порнозірками обох статей. Також ширилися чутки, що актор змушував своїх секс-партнерів підписувати угоду про нерозголошення щодо його хвороби.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: