Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ВІЛ-інфікованого Чарлі Шина звинуватили у зґвалтуванні 13-річного хлопця: У них був анальний секс

Інцидент стався під час знімань стрічки "Лукас" 1986 року.

У Голлівуді не вщухають секс-скандали. Цього разу у центрі обговорень опинився горезвісний актор Чарлі Шин, який 2015 року зізнався, що хворий на СНІД.

1986 року, під час знімань картини "Лукас", на той момент 19-річний Шин зґвалтував свого колегу Корі Хаїма, якому тоді було 13. Про інцидент виданню National Enquirer розповів друг Хаїма, актор Домінік Брашіа.

За словами Брашіа, у зґвалтуванні Хаїм зізнався йому перед своєю смертю 2010 року. Тоді Корі було 38 років.

"Хаїм сказав мені, що у них був секс з Шином, коли вони знімалися у фільмі "Лукас". Він сказав мені, що вони курили марихуану і займалися сексом. У них був анальний секс. Хаїм сказав, що після того, як це сталося, Шин став прохолодним і відхилив його залицяння. Коли Корі хотів повторити це знов, Чарлі не був зацікавлений", - розповів Брашіа.

Чарлі Шин та Корі Хаїм
Getty Images
Чарлі Шин та Корі Хаїм на зніманнях фільму "Лукас"

Чарлі Шин вже відреагував на звинувачення. Представники актора повідомили, що "Чарлі Шин категорично заперечує ці твердження".

Однак інший близький друг покійного Корі Хаїма, актор Корі Фельдман цей самий інцидент згадував у своїй книзі "Коріографія: Мемуари", щоправда, тоді не назвав ім’я ґвалтівника.

"Хаїм розповів, що у якийсь момент під час знімань стрічки "Лукас" дорослий чоловік переконав його, що це абсолютно нормально для дорослих чоловіків та молодших хлопців у бізнесі мати сексуальні стосунки, що це те, "чим займаються усі хлопці", - писав Фельдман.

"Тож вони пішли у відокремлену територію між двома трейлерами для акторів та знімальної команди під час перерви на обід. І Хаїм, невинний та амбіційний, яким він був, дозволив над собою познущатися", - додав актор.

Корі Хаїм
Getty Images
Корі Хаїм помер у 38-річному віці від пневмонії

При цьому ім’я Шина Фельдман ніколи не згадував. Пізніше, 2011-го, коли Фельдмана запитали про Чарлі Шина, він сказав:

"Я не великий шанувальник Чарлі Шина… Особливо враховуючи те, як він вплинув на інших людей, яких я знаю".

Нагадаємо, у листопаді 2015-го Чарлі Шин на весь світ заявив, що хворий на СНІД. Тоді ж стало відомо, що актор спав не лише з жінками, а й чоловіками. Іноземні ЗМІ довідалися, що ВІЛ-інфікований Чарлі Шин переспав із 5 тисячами жінок та порнозірками обох статей. Своїх секс-партнерів Шин змушував підписувати угоду про нерозголошення, яку зірка зобов'язував підписати всіх, хто з ним спав. У разі порушення умов контракту, партнери повинні були виплатити акторові 10 тисяч доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції