Він дійсно перегорнув цю сторінку: вагітна Тодоренко прокоментувала наркотичну залежність Топалова

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Він дійсно перегорнув цю сторінку: вагітна Тодоренко прокоментувала наркотичну залежність Топалова

Світське життя

Ведуча рада, що не знала Влада раніше.

Співачка та ведуча Регіна Тодоренко, яка нещодавно вперше розповіла про знайомство з нареченим Владом Топаловим, зізналася, як ставиться до його наркотичної залежності, йдеться у "Світському житті".

Виконавиця прокоментувала, чи планувала вона свою вагітність, проте кого чекає не повідомила.

"Ні, я нічого не планувала, мені просто дуже хотілося діточок. Мені здається, що вже такий вік, коли можна", - з гумором зазначила Тодоренко.

Варто зазначити, що Влад завжди дуже відверто розповідав про свої проблеми з наркотиками. Він зізнався, що в нього було чотири роки важкої наркотичної залежності, через яку у нього навіть відмовляли нирки.

Проте Тодоренко, яка наразі збирається заміж та очікує дитину від Топалова,  зазначила, що про той період вони дуже мало розмовляли.

"Насправді ми про це не багато розмовляли. Він дійсно перегорнув цю сторінку і добре, що я його знаю ось таким, яким я його знаю. Тому що іншим я його не бачила, не відчувала. Зараз він для мене дуже гарний молодий чоловік, з яким я почуваюся настільки комфортно, наскільки не почувалась з жодним чоловіком. Ось це для мене важливо зараз. А те що було, слава Богу, воно минуло. І воно мене не стосується. Це дуже круто, я бачу, що людина готова йти далі. Мені іноді здається, що він взув чоботи-скороходи і готовий бігти, мчати, щоб робити для мене все", - зазначила виконавиця.

Також ведуча розповіла, що разом вони з Топаловим  майже рік, за який вже встигли багато чого.

"У мене в житті все швидко відбувається. Я цьому рада, що так все динамічно, інтенсивно і я щаслива, що зі мною поруч така людина. Коли знаходиш свою людину, все відбувається дуже швидко", - заявила Регіна.

Регіна Тодоренко прийняла пропозицію руки і серця та чекає на первістка

Регіна Тодоренко прийняла пропозицію руки і серця та чекає на первістка

Також співачка розповіла, коли і як планує гуляти весілля, адже пропозицію вона вже отримала.

"Я чекаю коли все здійсниться і в наступному році вліплю веселу таку, гарну вечірку з величезною родиною, знайомими, родичами. Просто хочеться, щоб усі ці турботи і клопоти були приємними. Наразі трошки інші турботи приємні", - повідомила артистка.

Нагадаємо, днями Влад Топалов пошкодив око, захищаючи вагітну Тодоренко.

Наступна публікація