Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Він довго хворів": сестра Софії Ротару розповіла, через що помер чоловік зірки

Анатолія Євдокименка не стало 2002 року.

Молодша сестра народної артистки Софії Ротару, співачка Ауріка Ротару розповіла про їхню сім'ю.

Як розповіла Ауріка Михайлівна програмі "Життя відомих людей", у них з сестрою дуже схожі долі. Так от не таємниця, що чималу роль у творчості Софії Ротару зіграв Анатолій Євдокименко. Чоловік закохався у співачку, коли випадково побачив її фото у журналі. Він довго розшукував зірку у Чернівцях. Ще два роки добивався її симпатії, бо про родину та навіть не думала. Врешті, Ротару погодилася сходити на побачення і після нього здалася. Вони одружилися, народили сина Руслана і разом створили ансамбль "Червона рута".

Родина Ротару_3
Софія Ротару з чоловіком Анатолієм

Тридцять чотири роки подружжя прожило у неймовірному коханні. В гармонії, повазі, турботі. Здавалося, вони не можуть дихати одне без одного. Але наприкінці 90-х цю ідилію порушила нещадна хвороба.

"Толік хворів довго. Він лежав у лікарні. У нього був інсульт. Потім ще лікували довго", - прокоментувала Ауріка Ротару.

Через рік після першого інсульту в Анатолія стався ще один. Чоловік втратив здатність говорити, впав у кому. Ротару кинула всі сили й гроші з концертів на лікування коханого, боролася разом із ним, молилася за його одужання. Але 2002-го трапився третій, останній напад.

Врятувати Євдокименка не вдалося. Чоловік помер на руках у співачки, яка не відчувала землі під ногами.

Після цієї трагедії Софія Ротару замкнулася в собі. Не хотіла співати. Не виходила з дому. Думала залишати сцену, зникла звідусіль. І в такому стані, за згадками сестри, перебувала більше півроку.

"Її лише, я так думаю, вивело з цього стану те, що син змусив її працювати. Не сидіти вдома, плакати, страждати. А щось робити. Писати нову пісню, кудись поїхати виступити. І от вона поступово увійшла в цей курс", - сказала сестра Софії Михайлівни.

Родина Ротару_4
Софія Ротару з сином Русланом

Ротару зібрала останні сили і все ж випустила альбом під назвою "Єдиному", який присвятила своєму єдиному коханому чоловікові, якого вже не повернеш.

Після смерті Анатолія у пресі про Софію Михайлівну поповзли найбезглуздіші чутки. Ауріка зізнається – на всі ці новини знаменитість і досі реагує боляче.

"Вона, звичайно, обурюється. Досі пишуть, що вийшла заміж. То з кимось зустрічається. Я кажу: "Ти що, заміж вийшла і мене не запросила? Чи що?". То вона померла, то ще щось. То у неї туберкульоз. Просто людям нема чого робити. Я кажу: "Не читай", - поділилася Ауріка Михайлівна.

У це важко повірити, але історії кохання двох сестер виявилися неймовірно схожими.

"На жаль, мій чоловік також рано пішов. Так само, як і у Соні. У нас долі схожі", - сказала Ротару.

Родина Ротару_2
Ауріка Ротару з чоловіком

Як і чоловік Софії Ротару, Володимир Пігач закохався в Ауріку з першого погляду.

"Він мені у перший же день нашого знайомства освідчився", - зізналася Ауріка Ротару.

Але одружилися вони за рік, а невдовзі у подружжя народилася донечка Анастасія. Володимир вів здоровий спосіб життя, займався спортом. Ніколи не жалівся на погане самопочуття. Тож, його миттєва смерть стала абсолютним шоком для всіх.

"Він ніколи нічим не хворів. Просто обширний інсульт. Він ввечері зайшов до ванної і не вийшов", - поділилася Ауріка Михайлівна.

Чоловік помер через три роки після того, як не стало Анатолія Євдокименка.

"Відтоді я не бачу нікого поруч із собою. Тому що, знаєте, якби поруч була людина не хороша. Погано жили чи сварилися, а у нас було гарне життя. Ми завжди розуміли одне одного. Поважали одне одного. Але, ось так на жаль сталося", - сказала артистка.

Родина Ротару_1
Ауріка і Софія Ротару

В Ауріки була страшна депресія, яка тривала довгих три роки. Вона не знає, як би впоралася, аби не її сестра Софія, яка за власним досвідом узяла сестру за шкірки і змусила працювати.

Обох врятувала улюблена робота. Вона ж повернула їх до повноцінного життя. Сьогодні дві сестри інколи виступають разом, а також збираються у Ауріки на дачі під Києвом.

Залиште свій коментар

Вибір редакції