Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Він хотів знайти спокій": родина діджея Avicii натякнула, що він покінчив життя самогубством

Музикант не був створений для бізнес-машини, в якій опинився.

Родина шведського діджея Тіма Берглінга із псевдонімом Avicii, якого 20 квітня знайшли мертвим у столиці Оману, оприлюднила заяву, в якій натякає на те, що його смерть була самогубством.

Про це пише Variety.

Родина каже, що музикант "більше не міг продовжувати" і "хотів знайти спокій". Ось повний текст заяви:

"Наш коханий Тім був шукачем, тендітною мистецькою душею, яка шукала відповіді на екзистенційні питання. Надзвичайно досконалий перфекціоніст, який подорожував та працював у темпі, який призвів до надмірного стресу.

Коли він припинив гастролювати, він хотів знайти рівновагу в житті, щоб бути щасливим і вміти робити те, що він найбільше любив - музику.

Він дійсно боровся з думками про Сенс, Життя, Щастя. Він більше не міг продовжувати. Він хотів знайти спокій.

Тім не був зроблений для бізнес-машини, в якій він опинився; він був чутливим хлопцем, який любив своїх шанувальників, але уникав уваги.

Тім, ти вічно будеш коханий і, на жаль, відсутній.

Особистість, якою ти був, і твоя музика збережуть пам'ять про тебе.

Ми любимо тебе. Твоя родина".

Avicii раніше попереджав, що "збирається померти", у документальному фільмі про себе, який вийшов у жовтні минулого року, пише Business Insider.

Діджей припинив гастролювати у 2016 році через проблеми зі здоров'ям, у тому числі через панкреатит, який був викликаний надмірним споживанням алкоголю.

У документальному фільмі під назвою "Avicii: правдиві історії" він неодноразово казав, що гастрольний спосіб життя його вб'є, але його змушували продовжувати гастролювати.

Тим часом поліція ще не оприлюднила офіційної причини смерті діджея.

Нагадаємо, 20 квітня у віці 28 років помер шведський діджей Тім Берглінг, більш відомий під псевдонімом Avicii. Музиканта знайшли мертвим у столиці Оману Маскаті.

Тім Берглінг входив до десятки найбільш високооплачуваних діджеїв світу. Його статки оцінювалися в 20 мільйонів доларів на рік. Найвідоміша пісня Avicii називається "Wake Me Up". Кліп на цей трек в YouTube зібрав майже 1,5 мільярда переглядів. Також серед найбільш відомих його хітів також "Levels" і "Hey Brother".

Залиште свій коментар

Вибір редакції