Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Він сильно мене кохав: екс-коханка Нємцова прокоментувала появу у неї чотирьох квартир

Ганна Дурицька через три роки після вбивства російського політика взяла участь у конкурсі краси.

Екс-коханка Бориса Нємцова та единий свідок його вбивства Ганна Дурицька, яка нещодавно взяла участь у конкурсі "Міс Україна Всесвіт", прокоментувала появу у неї чотирьох квартир у Києві, йдеться у "Світському житті".

Дівчина, яка за її словами вже оговталась після важкої трагедії наразі займається моделінгом та планує вивчати журналістику.

"Так, моделінг це моя професія і я просто продовжую  займатися тим, чим займалась завжди. Я беру участь у конкурсі краси, я хочу виграти в цому конкурсі і хіба я не схожа на переможницю?", - заявила Ганна.

Проте виграти конкурс Ганні не вдалося, але увійти у трійку фіналісток дівчина змогла.

ВідеоАнна Дурицька розповіла про своє життя після вбивства нареченого-Нємцова

За корону «Міс Україна Всесвіт» змагалася Анна Дурицька – наречена вбитого російського опозиціонера Нємцова. Оговтавшись після трагедії, дівчина продовжує займатися моделінгом. 

Анна Дурицька розповіла про своє життя після вбивства нареченого-Нємцова

Після повернення у Київ із Москви,  за словами Ганни вона подорожувала, читала літературу та займалася верховою їздою, що стало її хобі. Наразі молода модель хоче займатися журналістикою і хоче стати телеведучою.

Зазначимо, що після смерті Бориса Нємцова стало відомо, що дівчина стала власницею чотирьох квартир у центрі Києва. Однак Ганна не самотужки їх купила.

"Я не заробляла на ці квартири сама. Це просто подарунки від заможного чоловіка. Квартири це подарунки від Бориса Нємцова", - зізналась Дурицька.

Як заявила дівчина, россійський політик був не настільки щедрим, а просто мав сильне почуття.

"Я просто думаю, щ він сильно мене кохав", - повідомила модель.

За словами дівчини зараз її серце вільне та чекає особливих почуттів.

"Я думаю, що я просто відчую від нього якісь особливі почуття і зрозумію, що це саме він", - саме так описала Ганна Дурицька майбутного чоловіка.

Залиште свій коментар

Вибір редакції