"Він трохи притомився": Кошовий розповів про дружбу з Зеленським після його президенства

Дата публікації
Перегляди
37к
"Він трохи притомився": Кошовий розповів про дружбу з Зеленським після його президенства

instagram.com/evgenii.koshevoi

Також шоумен зізнався, чому не пішов у політику.

Актор студії "Квартал 95" Євген Кошовий, дружина якого показала кумедні фото з ним, зізнався, чи спілкується з Володимиром Зеленським після його президенства.

Як і раніше, двоє друзів підтримують теплі стосунки. Їхній дружбі вже 15 років. Про це Кошовий розповів у програмі "ЖВЛ".

"Я дружу, по-перше, вибачте за тавтологію, дружу зі своїм другом, як і до цього дружив. 15 років не морочився, яка посада. Зараз менше спілкуємося, тому що в нього і без нас справ вистачає", - сказав Євген.

На запитання про те, чи змінився Зеленський після того, як обійняв посаду голови країни, Кошовий відповів: "Ну як змінився, він трошки притомився, мені здається. По голосу чутно, що він хоче здаватися бадьорим. Ну складно, але він знав, куди йшов", - прокоментував артист.

А от Кошовий навіть не розглядав себе в політиці.

"Я прийшов тоді до офісу президента вперше після інавгурації. Я побачив, що там відбувається, я маю на увазі в коридорах, килими все.. СРСР.. Ну що, я остаточно вирішив, що мені немає, що там робити. Просто ходитиму туди на екскурсії і все", - пояснив Кошовий.

Нагадаємо, раніше Євген Кошовий зізнався, що після відходу Зеленського з "Кварталу 95" часто плачеться йому в плече.