Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Він випромінює сексуальність: Ольга Сумська про спільні знімання з Олегом Винником

Актриса поділилася враженнями від співпраці зі співаком.

Українська актриса Ольга Сумська розповіла, як їй працювалося на знімальному майданчику з Олегом Винником, йдеться у "Світському житті".

Актриса знялася в головній ролі у кліпі Винника на пісню "Роксолана".

Ольга Сумська_4

Ольга зазначила, що перед тим, як погодитися на цю пропозицію, вона запитала у свого чоловіка Віталія Борисюка, чи він не проти, на що він сказав: "Хто мене питав?"

"Ти що забув, що я тебе питала?" – сказала Ольга.

"Ти мене не питала, вже щось видумує, вигадує на камеру", - відповів дружині Борисюк.

Здалося, що Віталій приревнував Ольгу до Олега Винника.

ВідеоАкторка Ольга Сумська розповіла, чим її причарував Олег Винник

Акторка Ольга Сумська завітала на річницю утворення Турецької республіки. Народна артистка сказала, що її запросила особисто дружина посла. Акторка також пригадала, як у молодості зіграла Роксолану і вперше потрапила до Туреччини. Палац, у якому проходили зйомки, виявився не таким розкішним і яскравим, сказала Сумська. Ольга також розповіла, як проходили зйомки у кліпі Олега Винника. 

Акторка Ольга Сумська розповіла, чим її причарував Олег Винник

Катя Осадча запитала у актриси, як же їй працювалося на знімальному майданчику з Винником, адже і вона, і він – українські секс-символи. Чи не було між ними суперечок?

"Він випромінює сексуальність, ну і всі ми помічаємо. Харизма - аж променями. Неймовірний аромат розкішних одеколонів завжди, оці м'язи, костюм, імідж, голос. От він вмів себе створити. Хтось може не зрозуміти, що в нього. А от сонячна енергія. Він вміє подарувати себе жінкам", - розповіла Сумська.

Нагадаємо, своє день народження Ольга Сумська відсвяткувала з кумою Владою Литовченко і другом Віталієм Козловським. Чоловік на святі співав їй серенаду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції