Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Винищувачка вампірів" Сара Мішель Геллар переплутала Джорджа Майкла з іншим музикантом

Артистка замість Майкла "поховала" Боя Джорджа.

Зірка серіалу "Баффі – винищувачка вампірів", акторка Сара Мішель Геллар замість британського музиканта Джорджа Майкла, який помер у віці 53 років, "поховала" іншого співака.

Так, на своїй сторінці у Twitter Геллар лишила пост про смерть іншого знаменитого британця Боя Джорджа. Артистка процитувала одну з найвідоміших пісень Джорджа у своєму дописі

"Ти й справді хочеш зробити мені боляче? Схоже, це так, 2016 й - #ripboygeorge. Я дійсно була однією з твоїх найвідданіших шанувальниць", - написала Сара Мішель.

Сара Мішель Геллар

Однак згодом, схоже, хтось звернув увагу акторки на те, що вона живого та здорового Боя Джорджа переплутала із Джорджем Майклом.

"Я все так само засмучена після того, як мені надали правильні дані. Спочивай з миром, Джордж Майкл. Дякую всім, хто мене поправив - все це все одно дуже сумно. І до вашого відома, я, зрозуміло, можу відрізнити Боя Джорджа від Джорджа Майкла - я просто не розчула. Мої наміри були найкращими. Ось чому я зазвичай не коментую новини, але ця була надто вже сумною для Різдва. Урок вивчений", - написала актриса.

Сара Мішель Геллар

Нагадаємо, що легендарний британський співак Джордж Майкл помер у неділю, 25 грудня. Музиканту було 53 роки. Ймовірною причиною смерті володаря двох премій Греммі називають серцеву недостатність. Представник Джорджа Майкла сповістив, що він помер у колі рідних.

Залиште свій коментар

Вибір редакції