Винні батьки, які дозволили спати з ним: Стрейзанд про звинувачення Джексона у педофілії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Співачка вірить, що поп-король розбещував дітей, але звинувачує в усьому їхніх батьків.

Легендарна американська співачка Барбра Стрейзанд, яка минулого року клонувала свою собачку, днями зважилася прокоментувати звинувачення на адресу кумира мільйонів Майкла Джексона, які прозвучали у документальному фільмі "Залишаючи Неверленд".

Зауважимо, героями нашумілої стрічки стали Джеймс Сейфчак і Вейд Робсон, які через роки зізналися, що в дитинстві піддавалися сексуальному насильству з боку співака, коли разом зі своїми сім'ями гостювали на його знаменитому ранчо "Неверленд".

За словами Стрейзанд, вона в жодному разі не виправдовує дії Джексона, але задається запитанням, чому батьки цих хлопчиків дозволили їм ночувати в одній спальні з дорослим чоловіком.

Барбра Стрейзанд та Майкл Джексон
Associated Press

"Його сексуальні потреби були родом з дитинства або вже закладені в його ДНК. Ви говорите, що він "чіплявся" до дітей, але ці діти, як ви чули з фільму, були раді перебувати поруч з ним. Зараз вони обидва одружені і у них є діти, так що те, що трапилося не знищило їх", - передає слова співачки видання METRO.

Також 76-річна зірка зазначила, що вона вірить чоловікам, що звинуватили Джексона, проте звинувачує в усьому їхніх батьків.

"У мене суперечливі почуття. Мені шкода дітей. Мені шкода його. Напевно, я звинувачую батьків, які дозволили своїм дітям спати з ним", - додала Стрейзанд.

Нагадаємо, що після виходу скандального фільму про Майкла Джексона "Залишаючи Неверленд", багато хто оголосив артисту бойкот. Так, компанія BBC виключила із ефіру пісні Майкла Джексонау Лондоні знесли статую поп-королю, а з серіалу "Сімпсони" видалили голос виконавця.

Залиште свій коментар

Вибір редакції