Вінницька живе з коханим за шлюбним контрактом, а Розинській з Мельниченком ділити нічого

Дата публікації
Вінницька живе з коханим за шлюбним контрактом, а Розинській з Мельниченком ділити нічого

Розинська та Мельниченко на випадок розлучення вже домовились / Євген Малолєтка/ТСН.ua

Хто з зірок категорично проти, а хто вважає фінансові домовленості між чоловіком та дружиною важливими та правильними.

Жанна Бадоєва зі своїм майбутнім чоловіком бізнесменом Сергієм Бабенком підпишуть шлюбний контракт, повідомляє ТСН.Особливе.

"Я думаю, що це дуже навіть непогана річ. На даний момент навіть готова його розглянути", - каже Жанна.

Шлюбний контракт Жанна підписуватиме вперше. З колишнім чоловіком - Аланом Бадоєвим - вони прожили 12 років без будь-яких угод і залишилися друзями. Квартира, в якій вони мешкали з двома дітьми, залишилася Жанні. А от на майбутнє вона хотіла б захиститися.

"Це обміркований, нормальний і виважений крок. Завжди потрібно думати не про те як тебе обмануть, а просто про майбутнє своїх дітей, якщо жінка розумна і чоловік у тому числі теж", - каже жінка.

Жанна зізнається - деталей майбутньої угоди ще не продумала. І з нареченим Сергієм Бабенком - не обговорила. Проте заздалегідь певна: він її підтримає.

"Думаю якісь глобальні речі можна біло б і прописати, ту ж квартиру. Ми з Сергієм не обговорювали. Це нормально, я не думаю, що у нього буде якийсь негатив від моєї пропозиції", - каже Жанна.

Шлюбним контрактам - категоричне ні. Лілія Подкопаєва каже - про це навіть думати - сором.

"У мене ніколи не було шлюбних контрактів. Ми не так виховані. Я не знаю, як можна людині, яку ти любиш, сказати: "давай ми з тобою підпишемо шлюбний договір". У мене язик не повернеться", - запевняє жінка.

Позицію гімнастки поділяє й новоспечене подружжя Наталі Розинської та Миколи Мельниченка. Запевняють - головне у шлюбі - довіра і кохання. Хоча на випадок розлучення вже домовились.

"Ні... Я навіть уявити собі такого не можу, щоб підписувати шлюбний контракт - хоча я юрист. Ми одразу домовилися, якщо між нами будуть якісь проблеми, як би це не було тяжко. Ми сядемо і спокійно розберемося. Але нам весело і радісно, тому що немає що ділити поки", - каже Наталка.

Зневажати шлюбні контракти можуть лише старомодні та неосвічені - каже Альона Вінницька. Співачка зізнається, вона вже багато років живе за контрактом зі своїм чоловіком та продюсером Сергієм Большим. І кохання від угоди аж ніяк не постраждало.

"Так, у мене шлюбний контракт з чоловіком уже давно. Якщо люди заможні і їм є що втрачати, то шлюбний контракт - хороша штука", - запевняє співачка.

Умов свого контракту співачка не розкриває. І переконує всіх наречених наслідувати їх із Большим.

"Я вважаю, що це правильно, ця культура повинна приживатися в нашій країні", - каже Вінницька.

Жанна Бадоєва підпише шлюбний контракт зі своїм майбутнім чоловіком

Жанна Бадоєва підпише  шлюбний контракт зі своїм майбутнім чоловіком
Наступна публікація