Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Винник повністю злизаний з мене": зірка 90-х Лері Вінн приголомшив заявою

Артист заявив, що спілкувався з тими, хто допомагав Виннику з образом.

Зірка 90-х Лері Вінн розповів, куди на піку популярності зник з українського шоу-бізнесу та чому ображений на співака Олега Винника.

Так, Вінн впевнений, що образ Винника повністю списаний з нього. Ба більше, Лері запевняє, що спілкувався з тими, хто продумував імідж виконавця.

"А нічого страшного, що Винник злизаний повністю з мене. При чому навіть не приховуючи цього. Ну, я це знаю, я спілкувався з людьми, які все це робили. Вони говорять: "А що, тобі шкода? Ти все одно, типу, там нічого не робиш". А нічого страшного, що костюмчик, манера – це я, тільки зразка, там, 1998-2000-х", - сказав Лері у програмі "Життя відомих людей".

Лері Вінн_1
facebook.com/leriwinn
Лері Вінн

Артист говорить, що навіть може написати пісню для них із Винником на цю тему.

"Пам'ятаєте, цей мем ходив: "Куди подівся Лері Вінн? І звідки взявся Олег Винник?". Я кажу, з цього приводу можу навіть пісню написати для дуету".

Олег Винник
instagram.com/olegg.vynnyk
Олег Винник

Та насправді Лері Вінн жартує, оскільки штурмувати шоу-бізнес вдруге навряд чи буде. Глядацької прихильності співаку не бракувало, проте артист згадує постійну дискримінацію.

"Я був "недоефірений". "Гаряча десятка РТР". Перше місце – Лері Вінн. Четверте місце – Філіп Кіркоров. Вона виходила у суботу вранці. А у неділю вранці на одному з українських каналів. Але в російській версії йде вона на першому місці Лері Вінн, а в українській версії вона йде – на першому місці Ані Лорак", - прокоментував виконавець.

Відео "Винника повністю злизали з мене": ексклюзивне інтерв'ю із Лері Вінном

Лері Вінн, він же Валерій Дятлов, мав славу головного романтика вітчизняного шоубізнесу дев'яностих. Та чи був він таким у реальному житті. Армія його шанувальниць налічувала тисячі дівчат, та кому належало його серце? Ексклюзивно для ЖВЛ культовий співак Лері Вінн розповів, чим колись заробляв на життя, куди і чому зник зі сцени та чим йому зобов'язаний сам Олег Винник.   Повні випуски дивіться на 1+1 video

"Винника повністю злизали з мене": ексклюзивне інтерв'ю із Лері Вінном

Однак музикант ніколи не зчиняв скандалів, а просто продовжував писати свою музику. Аж поки раптово не зник із шоу-бізнесових радарів.

"Є момент, коли я абсолютно свідомо  зрозумів, що надихався повітрям шоу-бізнесу.І просто відійшов і присів на лавку", - сказав Лері.

"Лавкою", на яку присів тоді співак, виявилася власна івент-агенція. Зараз колись головний романтик вітчизняної сцени продовжує писати пісні для інших артистів і зізнається, чи не вперше в житті нікуди не квапиться.

Залиште свій коментар

Вибір редакції