Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Винник та Поплавський провели легендарну премію "Українська пісня року" в Києві

Премію започаткували ще 2004-го.

Легендарну премію "Українська пісня року" знову відзначатимуть, йдеться у сюжеті "ТСН".

Премію започаткували 2004-го, але шість років тому, у рік Революції гідності, вона припинила своє існування. І от напередодні на червоний хідник вийшли як легенди української естради, так і поп-зірки та молоді виконавці. На сцені виступили майже два десятки артистів.

Від зовсім юних - KHAYAT та Melovin - до легендарної Ніни Матвієнко. Зауважимо, що повернення премії ініціювали Михайло Поплавський та Олег Винник. За їхніми словами, головною ідеєю було популяризувати українську пісню і підтримати зірок-новачків.

Не пропустив церемонію й тертій президент України Віктор Ющенко. Щоправда, пригадати молодих артистів він не зміг. Сяяла на червоному хіднику і на сцені співачка NK. Нагороду вона отримала за пісню "Обіцяю".

А от народну артистку України Ніну Матвієнко відзначили за пісню "Чарівна скрипка". У глядацькій залі їй підспівував Віктор Ющенко. Під час нагородження Ніни Митрофанівни та автора слів Юрія Рибчинського, зала вітала їх стоячи.

У списку виконавців перед виступом Олега Винника сольним номером йшла його дружина Таюне. А потім артистка з'явилася разом із Олегом Винником на своєму звичному місці - на бек-вокалі. Але в певну мить виконавець підійшов до неї і дав зрозуміти - з ким він п'є вино. Під час фірмових пісень Винника танцювала і підспівувала чи не уся зала.

Ну а завершив вечір головний його організатор - Михайло Поплавський. З традиційним студентським балетом.

Нагадаємо, що вже 22 березня відбудеться національна музична премія YUNA. Сайт ТСН.ua вестиме онлайн трансляцію з червоного хідника заходу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції