Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Винник відверто розповів про своє тату, нещасливе кохання та ціну на корпоративи. Ексклюзив ТСН

Співак зізнався, що бере 60 тисяч доларів за виступ.

Музична зірка, улюбленець українських жінок Олег Винник перед Новим роком розповів особисті секрети: як доглядає за собою, чи колись роздягався топлес на корпоративах, скільки коштує його програма в новорічну ніч і на якому авто любить їздити. Також він зізнався у нерозділеному коханні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На зауваження про репутацію Казанови співак розсміявся: "Плітки все, плітки". Співак зізнався, що мав досвід нерозділеного кохання, і навіть зробив татуювання заради цієї жінки. "Було колись, це була моя перша любов, вона і не знає про це до сих пір. А потім я зрозумів, що вона мене не любить, не розуміє взагалі, що я її люблю – і я тоді випалив цю татуху. І все. Я зав’язав із цим", - зізнався Винник. І додав, що для того, аби його спокусити, жінці доведеться застосувати розум і виявити мудрість.

ВідеоОлег Винник розповів подробиці особистого життя та історію нерозділеного кохання

Музична зірка, улюбленець українських жінок перед Новим роком повідав ТСН особисті секрети. Як доглядає за собою, чи коли небудь роздягався топлес на корпоративах, скільки коштує його програма у Новорічну ніч і на якому авто любить гасати.

Олег Винник розповів подробиці особистого життя та історію нерозділеного кохання

Щодо своєї зовнішності Винник пояснив, що за обличчям особливо не доглядає. "Коли вже взагалі не можу очі розплющити, то беру лід – і на лице. Щоб аж до крику", - зауважив співак. Тілу ж допомагає спорт і правильний раціон. "Почав ходити до зали, тільки вже з професіоналами, тренером, взяв із собою тренера в тур – і все, воно працює дуже гарно", - розповів співак. При цьому він зізнався, що не гребує алкоголем, а з напоїв полюбляє міцні – віскі та коньяк. А з машин шанує BMW, хоча їздить зараз на чорному Mercedes. "В душі я БМВ-шник. Я і на "Мерседесі" так їжджу – одною рукою", - сміється поп-зірка.

Винник запевнив, що на численних корпоративах люди хотіли б, аби він роздягнувся хоча б топлес, однак співак цього не робить. "Ну, це якось дешево. Тоді мені треба бути стриптизером, мабуть", - пояснив він. І додав, що подібного досвіду ніколи не мав. Натомість зірка спростував чутки про ціну свого виступу на корпоративі в 30 тисяч. "Це мала дуже сума. За таку суму в мене за ніч було б корпоративів три-чотири. Я цього не люблю, але в цьому році я рівно в два рази підняв ціну. 60 тисяч доларів", - розповів він. А українцям на новий рік побажав миру, відданості та щастя. "Щоб у нас був мир у країні", - сказав співак.

Кореспондент ТСН Дарія Счастлива

Залиште свій коментар

Вибір редакції