Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Віра Брежнєва розповість в "Світському житті", як працювала посудомийкою у рідномі місті

Співачка пишалася тим, що приносила додому гроші.

У новому випуску "Світського життя", який вийде в ефір у п'ятницю, о 21-45 на 1+1, Катерина Осадча завітає до ресторану Даші Малахової, в якому Віра Брежнєва як бармен готуватиме відвідувачам безалкогольні коктейлі. 

В інтерв'ю "Світському життю" співачка зізнається, що бармен - не єдина її робота, не пов'язана зі сценою. У шкільному віці майбутня зірка працювала... посудомийкою! 

"Одразу після уроків я йшла у кафе, робила домашнє завдання, поки не було відвідувачів, а потім починала мити посуд, - зі сміхом згадує Брежнєва. - А найбільше не подобалося мити попільнички, бо скрізь був попіл і жуйки".

До речі, навіть таку, не дуже престижну роботу, в маленькому містечку Вірі вдалося отримати за протекцією.

"Звичайно, це ненормально, коли діти працюють. Дай Боже нам жити так, щоб наші діти не працювали хоча б до повноліття, - зазначає Брежнєва. - Однак я дуже пишалася тим, що можу принести додому власноруч зароблені гроші". 

Скільки заробляла на посаді посудомийки майбутній секс-символ? Чим Вірі подобається робота барменів?  Які у зірки стосунки з алкоголем та який коктейль співачка може приготувати навіть з зав'язаними очима? А також як Віра Брежнєва поставилася до перейменування її рідного Дніпродзержинська у Кам'янське та чи не збирається "декомунізувати" й своє прізвище?

Усі подробиці - у "Світському житті", у п'ятницю, о 21-45, на 1+1.

Залиште свій коментар

Вибір редакції